קנה את אומנות ירושלים

לקנות אמנות ירושלמית עכשווית המוזיאון לאמנות ירושלים מוזיאון האמנות בירושלים אמנות ירושלים

Jerusalem Art Museum Masterpieces – Gifts In The Present From Far In The Past

באופן כללי, כאשר אנו מבקרים בחנות תכשיטים, איננו מצפים למצוא פריטים השייכים למוזיאון לאמנות ירושלים. באיזו תכיפות אנחנו קונים תכשיט אמנות עכשווי בירושלים שיש לו היסטוריה ייחודית ...?

Moriah Jewelry and Judaica as all of their Jerusalem art-jewelry produce have an extraordinary and engaging tale.  Behind every תליון שרשרת בחנות תכשיטים זו - מוזיאון לאמנות בירושלים, יש היסטוריה.

לקנות אמנות יהודית עכשווית

קולקציית יהלום ואבן ירושלמית

מוריה סטון קולקשן היא קבוצת הפעילים של המרכז הבינתחומי ליהלומים (Diamond Center), חברת יהלומים משפחתית עם יותר מ- 50 שנות ניסיון. האוסף הוא חדשנות ללא תחרות תכשיטי יהלומים בסדר. נתפש במרכז הבינתחומי כדי להפיץ את המשמעות העמוקה של שריד אמיתי, מהמרכז הרוחני של העולם, כמו תכשיטי אמונה נועזים - לכל אלה המבקשים להביא את העיר האלוהית אל לבו של אחד.

קנה אמנות יהודית עכשווית של מקורות עתיקים

פרויקט "אבן ירושלמית" של מוריה נבע מחזון של אבי אבי טביסל, תכשיטן ישראלי בולט, שאבותיו התגוררו בירושלים במשך יותר משבעה דורות. אוסף נדיר של תכשיטי ירושלים שנוצרה על ידי מר טביסל להחיות את ימי ירושלים המפוארים על ידי הצבת האבנים העתיקות של הר הבית, שהוחזרו לחיים בצורה חדשה, לוכדת את הדמיון של כולם.

יצירות השייכות למוזיאון לאמנות יהודית

רקע מרתק של מוזיאון ירושלים, שהוא, למעשה, חנות תכשיטים מעוצבת

In the late nineties, Avi heard about the illegal digging that effected severe damage to the Temple Mount. A center was organized to salvage at least part of the archaic treasures that were nearly eradicated. A vital contributor to the saving attempts, he had an understanding. He realized the sanctity of these antique pieces could join believers from all around the globe with the idea of “Holy Jerusalem.” Isn’t it is marvelous how at times when all seems to be lost, suddenly something happens that turns it all around for the better?!

כאשר החפירות הבלתי חוקיות התרחשו, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי יאבד. אבל, למרבה המזל, זה לא קרה. לכן, כל אחד שרשרת בת מצווה שנרכשה ממוריה הוא נס קטן שחווה בבוטות ובדחוזות, טיפת קדושה שממשיכה.

אמנות ישראלית פוגשת תכשיטים

אמנות ירושלמית בראייה רחבה יותר

Having obtained all the necessary permits for using stones from the excavation in Jerusalem, Avi started to carry out his idea, and so, the extraordinary Moriah Collection came to be. In no other place in the world can one find  Jerusalem art jewelry masterpieces as important and unique as those created by Moriah’s jewelers. Artifacts surrounded by precious metals and bejeweled with precious stones. Every תליון מגן דוד מעלה את השאלה מה שחשוב: את הזהב ואת אבני החן לעומת פשוט בן השבר הישן בן.

מה שקורה כאן מדהים. אלמנטים רוקיים עתיקי יומין שנבצרו על ידי ארכיאולוגים בפרויקט הניפוי בהר המוריה (המכונה הר הבית) מקבלים מבנה תכשיטים המאפשר הזדמנות להחזיק חלק מן העתיקות המנצחת של עיר הקודש.

artisan jewelers’ museum of Jewish art

תכשיטים השייכים למוזיאון ירושלים לאמנות

Every element harvested on the Temple Mnt to be included in the Collection is cut and cataloged. Moriah’s skilled jewelers carefully design and enclose the metal and diamonds in the rock element manually, to shape a spellbinding visual statement, never before attempted in high quality, exquisite diamond jewelry collection. Masterpieces that belong in a museum of Jerusalem art come to fore with an authentic stone from Moriah Mnt. That is elegantly married with precious stones and yellow, white or rose gold, forming a rare piece of endless heritage and spirituality.

אוסף מוריה תכשיטי זהב, תכשיטי זהב, תכשיטי זהב ואבני חן, אבני החן היקרות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית כדי לגלם את כוחה של העיר, תחושתה ואת קדושתה החשמלית במשך יותר מ- 3,000 שנים.

חנות תכשיטים לאמנות יהודית - תכשיטי אמנות בירושלים

Buy Contemporary Jerusalem Art – An Ancient Bridge

מוריה הוא המקום שבו קידם אברהם לראשונה את רעיון המונותיאיזם, הזרוע את זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. והיום, מוריה היא קמיע משובח הנוגע ליופיו ולנושאים הרוחניים שלו. כאשר אתה קונה את האמנות הירושלמית המודרנית של מוריה, אתה רואה שהאבנים הירושלמיות מדהימות, מלאות בהיבטים היסטוריים ובזוויות. אפשר היה להשתמש באבנים האלה במסגרת בית המקדש של שלמה, בתי המשפט של העיר העתיקה של עיר הקודש, 3 - אלף שנה, חצץ מלכינו, נביאינו, אבותינו וחברי ירושלים הקבועים.

מוזיאון לאמנות יהודית בירושלים

Jerusalem Art Jewelry – New Gifts With Old Souls

If only these Jerusalem art jewelry objects could talk, they would recall Jewish history of the last three thousand years. These jewelry masterpieces reverberate the ancient melody of the stone; they’re ambassadors of Jerusalem’s unique history.

The Moriah Collection is manifested through limited edition jewelry and masterpieces, creative layouts unlike anything seen before. Past and present connected via jewelry-craftsmanship. A person who gets Jerusalem art from this collection is going to be a contented possessor of a verified relic, even if it’s a small תליון שרשרת מצווה. הם יקבלו בעבר חי חיוניות מתמדת של האבן. זו לא רק אמנות ירושלמית של יופי עצום, אלא גשר בזמן שקושר בין כל מה שהיה אי פעם, הוא ויקום.

לקנות אמנות ירושלים

שם מוצר: יצירת מופת זהב צהוב 14K

תיאור מוצר: זה ביצת הגפן 14K זהב זהב יצירת מופת נוצר כדי להחיות את הערכים היהודיים המסורתיים ולהוקיר את הקישור לדורות העבר והעתיד. הוא מייצג את הסמלים של המורשת הנצחית ואת ההשראה ליחידים, משפחות המין האנושי.

מחיר: ₪22,295

מַטְבֵּעַ: ש״ח

  • לקנות אמנות ירושלמית עכשווית
  • אמנות ירושלים
  • מוזיאון האמנות בירושלים
  • מוזיאון ירושלים לאמנות
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)