קנה את אומנות ירושלים

לקנות אמנות ירושלמית עכשווית המוזיאון לאמנות ירושלים מוזיאון האמנות בירושלים אמנות ירושלים

יצירות מופת של מוזיאון האמנות בירושלים - מתנות בהווה מרחוק בעבר

באופן כללי, כאשר אנו מבקרים בחנות תכשיטים, איננו מצפים למצוא פריטים השייכים למוזיאון לאמנות ירושלים. באיזו תכיפות אנחנו קונים תכשיט אמנות עכשווי בירושלים שיש לו היסטוריה ייחודית ...?

לתכשיטי מוריה ויודאיקה, ככל תוצרת תכשיטי האמנות הירושלמית שלהם, סיפור יוצא דופן ומרתק. מאחורי כל אחד תליון שרשרת בחנות תכשיטים זו - מוזיאון לאמנות בירושלים, יש היסטוריה.

לקנות אמנות יהודית עכשווית
לקנות אמנות יהודית עכשווית

קולקציית יהלום ואבן ירושלמית

מוריה סטון קולקשן היא קבוצת הפעילים של המרכז הבינתחומי ליהלומים (Diamond Center), חברת יהלומים משפחתית עם יותר מ- 50 שנות ניסיון. האוסף הוא חדשנות ללא תחרות תכשיטי יהלומים בסדר. נתפש במרכז הבינתחומי כדי להפיץ את המשמעות העמוקה של שריד אמיתי, מהמרכז הרוחני של העולם, כמו תכשיטי אמונה נועזים - לכל אלה המבקשים להביא את העיר האלוהית אל לבו של אחד.

קנה אמנות יהודית עכשווית של מקורות עתיקים

פרויקט "אבן ירושלמית" של מוריה נבע מחזון של אבי אבי טביסל, תכשיטן ישראלי בולט, שאבותיו התגוררו בירושלים במשך יותר משבעה דורות. אוסף נדיר של תכשיטי ירושלים שנוצרה על ידי מר טביסל להחיות את ימי ירושלים המפוארים על ידי הצבת האבנים העתיקות של הר הבית, שהוחזרו לחיים בצורה חדשה, לוכדת את הדמיון של כולם.

מוזיאון לאמנות יהודית
יצירות השייכות למוזיאון לאמנות יהודית

רקע מרתק של מוזיאון ירושלים, שהוא, למעשה, חנות תכשיטים מעוצבת

בסוף שנות התשעים שמע אבי על החפירה הבלתי חוקית שגרמה נזק קשה להר הבית. מרכז אורגן לחילוץ לפחות חלק מהאוצרות הארכאיים שכמעט הוכחדו. תורם חיוני לניסיונות ההצלה, היה לו הבנה. הוא הבין שקדושת היצירות העתיקות הללו יכולה להצטרף למאמינים מכל רחבי העולם עם הרעיון של "ירושלים הקדושה". האין זה נפלא איך ברגעים שכולם נראים אבודים, פתאום קורה משהו שמסובב את הכל לטובה ?!

כאשר החפירות הבלתי חוקיות התרחשו, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי יאבד. אבל, למרבה המזל, זה לא קרה. לכן, כל אחד שרשרת בת מצווה שנרכשה ממוריה הוא נס קטן שחווה בבוטות ובדחוזות, טיפת קדושה שממשיכה.

אמנות ישראלית פוגשת תכשיטים
אמנות ישראלית פוגשת תכשיטים

אמנות ירושלמית בראייה רחבה יותר

לאחר שהשיג את כל האישורים הדרושים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, החל אבי לממש את הרעיון שלו, וכך אוסף מוריה יוצא הדופן נוצר. בשום מקום אחר בעולם לא ניתן למצוא יצירות מופת של תכשיטי אמנות ירושלמים חשובות וייחודיות כמו אלה שיצרו תכשיטיה של מוריה. חפצים המוקפים במתכות יקרות ותכשיטים עם אבנים יקרות. כֹּל תליון מגן דוד מעלה את השאלה מה שחשוב: את הזהב ואת אבני החן לעומת פשוט בן השבר הישן בן.

מה שקורה כאן מדהים. אלמנטים רוקיים עתיקי יומין שנבצרו על ידי ארכיאולוגים בפרויקט הניפוי בהר המוריה (המכונה הר הבית) מקבלים מבנה תכשיטים המאפשר הזדמנות להחזיק חלק מן העתיקות המנצחת של עיר הקודש.

מוזיאון לאמנות של אומנים יהודיים
מוזיאון תכשיטנים אומנים לאמנות יהודית

תכשיטים השייכים למוזיאון ירושלים לאמנות

כל אלמנט שנקטף בבית המקדש כדי להיכלל באוסף נחתך ומקוטלג. התכשיטנים המיומנים של מוריה מתכננים ומסגרים בזהירות את המתכת והיהלומים באלמנט הסלע באופן ידני, בכדי לעצב אמירה חזותית מרתקת, שטרם ניסתה באוסף תכשיטי יהלומים איכותיים ומפוארים. יצירות מופת השייכות למוזיאון לאמנות ירושלמית מתגלות באבן אותנטית של מוריה מנט. זה נשוי באלגנטיות עם אבנים יקרות וזהב צהוב, לבן או ורוד, ויוצר פיסה נדירה של מורשת ורוחניות אינסופיים.

אוסף מוריה תכשיטי זהב, תכשיטי זהב, תכשיטי זהב ואבני חן, אבני החן היקרות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית כדי לגלם את כוחה של העיר, תחושתה ואת קדושתה החשמלית במשך יותר מ- 3,000 שנים.

חנות תכשיטים לאמנות יהודית - תכשיטי אמנות בירושלים
חנות תכשיטים לאמנות יהודית - תכשיטי אמנות בירושלים

קנו אמנות ירושלמית עכשווית - גשר עתיק

מוריה הוא המקום שבו קידם אברהם לראשונה את רעיון המונותיאיזם, הזרוע את זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. והיום, מוריה היא קמיע משובח הנוגע ליופיו ולנושאים הרוחניים שלו. כאשר אתה קונה את האמנות הירושלמית המודרנית של מוריה, אתה רואה שהאבנים הירושלמיות מדהימות, מלאות בהיבטים היסטוריים ובזוויות. אפשר היה להשתמש באבנים האלה במסגרת בית המקדש של שלמה, בתי המשפט של העיר העתיקה של עיר הקודש, 3 - אלף שנה, חצץ מלכינו, נביאינו, אבותינו וחברי ירושלים הקבועים.

מוזיאון לאמנות יהודית בירושלים
מוזיאון לאמנות יהודית בירושלים

תכשיטי אמנות ירושלים - מתנות חדשות עם נשמות ישנות

אם רק חפצי תכשיטי האמנות הירושלמיים הללו היו יכולים לדבר, הם היו נזכרים בהיסטוריה היהודית של שלושת אלפים השנים האחרונות. יצירות מופת תכשיטים אלה מהדהדות את המנגינה העתיקה של האבן; הם שגרירים של ההיסטוריה הייחודית של ירושלים.

אוסף מוריה בא לידי ביטוי באמצעות תכשיטים במהדורה מוגבלת ויצירות מופת, פריסות יצירתיות שלא דומות לשום דבר שנראה קודם. עבר והווה מחובר באמצעות אומנות תכשיטים. אדם שמקבל אמנות ירושלמית מהאוסף הזה יהיה בעל שביעות רצון של שריד מאומת, גם אם זה קטן תליון שרשרת מצווה. הם יקבלו בעבר חי חיוניות מתמדת של האבן. זו לא רק אמנות ירושלמית של יופי עצום, אלא גשר בזמן שקושר בין כל מה שהיה אי פעם, הוא ויקום.

לקנות אמנות ירושלים

שם מוצר: יצירת מופת זהב צהוב 14K

תיאור מוצר: זה ביצת הגפן 14K זהב זהב יצירת מופת נוצר כדי להחיות את הערכים היהודיים המסורתיים ולהוקיר את הקישור לדורות העבר והעתיד. הוא מייצג את הסמלים של המורשת הנצחית ואת ההשראה ליחידים, משפחות המין האנושי.

מחיר: ₪22,295

מַטְבֵּעַ: ש״ח

  • לקנות אמנות ירושלמית עכשווית
  • אמנות ירושלים
  • מוזיאון האמנות בירושלים
  • מוזיאון ירושלים לאמנות
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)