קנה את אומנות ירושלים

לקנות אמנות ירושלמית עכשווית המוזיאון לאמנות ירושלים מוזיאון האמנות בירושלים אמנות ירושלים

מוזיאון מופעים בירושלים - מתנות בהווה מהעבר הרחוק

באופן כללי, כאשר אנו מבקרים בחנות תכשיטים, איננו מצפים למצוא פריטים השייכים למוזיאון לאמנות ירושלים. באיזו תכיפות אנחנו קונים תכשיט אמנות עכשווי בירושלים שיש לו היסטוריה ייחודית ...?

תכשיטי מוריה ויודאיקה כמו כל תוצרתם האמנותית הירושלמית הם סיפור יוצא דופן ומרתק. מאחורי כל תליון שרשרת בחנות תכשיטים זו - מוזיאון לאמנות בירושלים, יש היסטוריה.

לקנות אמנות יהודית עכשווית
לקנות אמנות יהודית עכשווית

קולקציית יהלום ואבן ירושלמית

מוריה סטון קולקשן היא קבוצת הפעילים של המרכז הבינתחומי ליהלומים (Diamond Center), חברת יהלומים משפחתית עם יותר מ- 50 שנות ניסיון. האוסף הוא חדשנות ללא תחרות תכשיטי יהלומים בסדר. נתפש במרכז הבינתחומי כדי להפיץ את המשמעות העמוקה של שריד אמיתי, מהמרכז הרוחני של העולם, כמו תכשיטי אמונה נועזים - לכל אלה המבקשים להביא את העיר האלוהית אל לבו של אחד.

קנה אמנות יהודית עכשווית של מקורות עתיקים

פרויקט "אבן ירושלמית" של מוריה נבע מחזון של אבי אבי טביסל, תכשיטן ישראלי בולט, שאבותיו התגוררו בירושלים במשך יותר משבעה דורות. אוסף נדיר של תכשיטי ירושלים שנוצרה על ידי מר טביסל להחיות את ימי ירושלים המפוארים על ידי הצבת האבנים העתיקות של הר הבית, שהוחזרו לחיים בצורה חדשה, לוכדת את הדמיון של כולם.

מוזיאון לאמנות יהודית
יצירות השייכות למוזיאון לאמנות יהודית

רקע מרתק של מוזיאון ירושלים, שהוא, למעשה, חנות תכשיטים מעוצבת

בסוף שנות התשעים שמע אבי על החפירה הבלתי חוקית שגרמה נזק חמור להר הבית. המרכז אורגן כדי להציל לפחות חלק מן האוצרות הארכאיים שכמעט נמחקו. תורם חיוני לניסיונות החיסכון, היתה לו הבנה. הוא הבין שהקדושה של יצירות עתיקות אלו יכולה להצטרף למאמינים מכל רחבי העולם עם הרעיון של "ירושלים הקדושה". האם זה לא נפלא איך לפעמים נדמה שהכול הולך לאיבוד, פתאום קורה משהו שמסתובב סביבו הטוב יותר?!

כאשר החפירות הבלתי חוקיות התרחשו, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי יאבד. אבל, למרבה המזל, זה לא קרה. לכן, כל אחד שרשרת בת מצווה שנרכשה ממוריה הוא נס קטן שחווה בבוטות ובדחוזות, טיפת קדושה שממשיכה.

אמנות ישראלית פוגשת תכשיטים
אמנות ישראלית פוגשת תכשיטים

אמנות ירושלמית בראייה רחבה יותר

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, החל אבי לבצע את הרעיון שלו, וכך הגיע אוסף מוריה יוצא הדופן. בשום מקום אחר בעולם אפשר למצוא את יצירות האמנות של תכשיטי האמנות בירושלים כחשובות וייחודיות כאלו שיצרו תכשיטני מוריה. ממצאים מוקפים מתכות יקרות ו bejeweled עם אבנים יקרות. כל תליון מגן דוד מעלה את השאלה מה שחשוב: את הזהב ואת אבני החן לעומת פשוט בן השבר הישן בן.

מה שקורה כאן מדהים. אלמנטים רוקיים עתיקי יומין שנבצרו על ידי ארכיאולוגים בפרויקט הניפוי בהר המוריה (המכונה הר הבית) מקבלים מבנה תכשיטים המאפשר הזדמנות להחזיק חלק מן העתיקות המנצחת של עיר הקודש.

מוזיאון לאמנות של אומנים יהודיים
מוזיאון לאמנות של אומנים יהודיים

תכשיטים השייכים למוזיאון ירושלים לאמנות

כל אלמנט שנלקח על מקדש המקדש להיכלל באוסף נחתך ומקוטלג. התכשיטים המיומנים של מוריה מתכננים בקפידה את המתכת ואת היהלומים באבן הסלע באופן ידני, כדי לעצב הצהרה ויזואלית מפתיעה, שמעולם לא ניסתה להשיג תכשיטי יהלומים איכותיים ואיכותיים. יצירות מופת השייכות למוזיאון של ירושלים מוצגות באבן אותנטית ממוריה מנט. זה נשוי באלגנטיות עם אבנים יקרות וצהוב, לבן או ורוד זהב, ויצרו חתיכת נדיר של המורשת הרוחנית אינסופית.

אוסף מוריה תכשיטי זהב, תכשיטי זהב, תכשיטי זהב ואבני חן, אבני החן היקרות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית כדי לגלם את כוחה של העיר, תחושתה ואת קדושתה החשמלית במשך יותר מ- 3,000 שנים.

חנות תכשיטים לאמנות יהודית - תכשיטי אמנות בירושלים
חנות תכשיטים לאמנות יהודית - תכשיטי אמנות בירושלים

קנה אמנות ירושלמית עכשווית - גשר עתיק

מוריה הוא המקום שבו קידם אברהם לראשונה את רעיון המונותיאיזם, הזרוע את זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. והיום, מוריה היא קמיע משובח הנוגע ליופיו ולנושאים הרוחניים שלו. כאשר אתה קונה את האמנות הירושלמית המודרנית של מוריה, אתה רואה שהאבנים הירושלמיות מדהימות, מלאות בהיבטים היסטוריים ובזוויות. אפשר היה להשתמש באבנים האלה במסגרת בית המקדש של שלמה, בתי המשפט של העיר העתיקה של עיר הקודש, 3 - אלף שנה, חצץ מלכינו, נביאינו, אבותינו וחברי ירושלים הקבועים.

מוזיאון לאמנות יהודית בירושלים
מוזיאון לאמנות יהודית בירושלים

אמנות ירושלים - מתנות חדשות עם נשמות עתיקות

אילו רק יכלו חפצי התכשיטים של ירושלים לדבר, הם היו נזכרים בהיסטוריה היהודית של שלושת אלפים השנים האחרונות. יצירות מופת אלה מהדהדות את המנגינה העתיקה של האבן; הם שגרירי ההיסטוריה המיוחדת של ירושלים.

קולקציית מוריה מתבטאת בתכשיטי מהדורה מוגבלת וביצירת מופת, פריסות יצירתיים שלא כמו כל דבר שהיה בעבר. בעבר ובהווה מחוברים באמצעות אומנות תכשיטים. מי שמקבל את האמנות הירושלמית מאוסף זה הולך להיות בעל מרוצה של שריד מאומת, גם אם הוא קטן תליון שרשרת מצווה. הם יקבלו בעבר חי חיוניות מתמדת של האבן. זו לא רק אמנות ירושלמית של יופי עצום, אלא גשר בזמן שקושר בין כל מה שהיה אי פעם, הוא ויקום.

לקנות אמנות ירושלים

שם מוצר: יצירת מופת זהב צהוב 14K

תיאור מוצר: זה ביצת הגפן 14K זהב זהב יצירת מופת נוצר כדי להחיות את הערכים היהודיים המסורתיים ולהוקיר את הקישור לדורות העבר והעתיד. הוא מייצג את הסמלים של המורשת הנצחית ואת ההשראה ליחידים, משפחות המין האנושי.

מחיר: ₪22,295

מַטְבֵּעַ: ש״ח

  • לקנות אמנות ירושלמית עכשווית
  • אמנות ירושלים
  • מוזיאון האמנות בירושלים
  • מוזיאון ירושלים לאמנות
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)