בת מצווה מציגה

בת מצווה | ילדת בת מצווה | ילדה לבת מצווה מציגה | ילדה לבת מצווה מתנות | מתנות לבת מצווה

הכי טוב ומיוחד לבת מצווה לבת מצווה

באופן כללי, ברכישת מתנות לבת מצווה, איננו נוטים לשאול אם יש סיפור להתמודד עם זה. אנו בודקים תכשיטים מזווית של ערכם הכספי והחזותי, וזה הגיוני. באיזו תדירות אנו נתקלים במתנה לבת מצווה, לפחות קולקציית תכשיטים שלמה שיש לה רקע מרתק? נכון, לא לעתים קרובות, אם בכלל.

אף על פי כן, זה שונה במוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושליםמכיוון שלכל מתנות הבת מצווה שלהן יש סיפור יוצא דופן ויפה. מאחורי כל אחד תליון שרשרת לבת מצווה יש היסטוריה.

בת מצווה מציגה
אבן ירושלמית מגן דוד בת מצווה מציגה

אוסף אבן מוריה: זהב ויהלומים לילדה לבת מצווה - עם אבן ירושלמית אותנטית

סדרת אוסף מוריה היא התפאורה של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים המנוהל על ידי המשפחה, קיים כבר למעלה מחמישים שנה. אוסף מוריה סטון מייצג מפעל ייחודי בתכשיטים משובחים יהלומים. מקורו במרכז הבינתחומי - בית היהלומים כדי לאפשר את המשמעות העמוקה של חבישת תכשיט עם אבן ירושלמית אותנטית, מהמרכז האלוהי של העולם, כתכשיטים היסטוריים מעוררי השראה - עבור מאמינים שרוצים שהעיר הקדושה תהיה קרובה אליהם.

ילדה לבת מצווה מציגה - ייחוד נולד

מפעל אוסף מוריה סטון נולד מחזון שיצר מר אבי תיסלל, אומן תכשיטים ישראלי מוביל, שמשפחתו מתגוררת בירושלים במשך למעלה מדורות. דמיונם של כולם נתפס על ידי קולקציית התכשיטים המדהימה שצפה אבי תיסלל להחיות את עברה הנודע של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של ההריסות הארכאיות של הר הבית שהוחזרו למציאות בצורה מחודשת, כמו למשל שרשרת בת מצווה, למשל.

חמסה עם יהלום לילדת בת מצווה
חמסה עם יהלום לילדת בת מצווה

מתנות תכשיטים לבת מצווה - סיפור רקע מרתק

בשנת 1999 נודע לאבי על החפירות הבלתי מורשות שגרמו נזק קשה להר הבית. מרכז ניפוי נוצר כדי להציל כמה ממצאים עתיקים שהיו קרובים להרוס. תורם חיוני לפרויקט השימור, הוא התוודע למשהו. הוא ראה שהרוחניות של היסודות העתיקים הללו מסוגלת להצטרף בין אנשים מכל רחבי העולם לרוחניות של 'ירושלים הקדושה'. מדהים שלעתים קרובות כאשר נראה שהכל כושל, פתאום דבר נוסף הופך את הכל לטובה.

כאשר התרחשו החפירות ללא רישיון, זה הרגיש כאילו כל מה שקודש וחיוני עומד להיפטר ממנו ולמחוק אותו כמו זבל חסר ערך. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה, משהו שברגע התרחשותו נראה לא פחות מאשר נס. וכך, כל אחד שרשרת מגן דוד עבור בת מצווה שנקנתה מ מוריה תכשיטים ו יודאיקה הוא משהו של נס, פריט שחי בהריסות ובבוטות, נתח קדושה שעוד חי.

מתנות לבת מצווה עם יהלומים על אבן ירושלמית
מתנות לבת מצווה עם יהלומים על אבן ירושלמית

ילדות לבת מצווה מתנות טהורות ושונות

לאחר שקיבל את כל האישורים הדרושים לשימוש באבנים מירושלים, אבי קבע לממש את חזונו וכך נוצר אוסף מוריה הנדיר. בשום מקום בעולם לא ניתן לראות מתנות לבת מצווה חשובות, ייחודיות כמו אלו שעוצבו על ידי צורפי מוריה. שרידים עטופים במתכות יקרות ומכוכבים באבני חן. מתנות לבת מצווה אלה גורמות לאנשים לשאול מה הכי חשוב במקרה זה, אבני החן והזהב או האלמנט העתיק והפשוט? מה שקורה כאן הוא די מדהים.

על ידי שילוב אבנים עתיקות שחילצו על ידי מתנדבי פרויקט ההנפה בבית המקדש בהר. (המכונה הר מוריה) וסידורם במבנה תכשיטים, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה של דוגמא מההיסטוריה המופלאה של ירושלים. אלה אינם סתם ייחודי בת מצווה מציגה שאתה רוכש, אך חפצים ושרידים אותנטיים וניתנים לאיסוף.

ילדה בת מצווה מציגה
ילדה בת מצווה מציגה

ילדה לבת מצווה מציגה - תכשיטים עם מורשת

כל קטע שנאסף במנט. מוריה שייכלל באוסף מסודרת ונחתכת, ואז מתוכננת על מנת לשמור על טוהר הילידים שלה. בעלי המלאכה של מוריה מתכננים ומצרפים בקפידה את היהלומים והזהב באבן הטבעית באופן ידני, כדי ליצור עדות חזותית מדהימה, שמעולם לא ניסתה בעבר באוסף תכשיטי יהלומים מהדורה מוגבלת. נערת בת המצווה תוקיר את העובדה שתכשיטיה הם חפץ אותנטי מהר המוריה המותאם באופן אמנותי לאבנים יקרות וזהב, ומציג פיסת חד פעמיות של רוחניות ומורשת אינסופית.

אוסף מוריה של קו מרהיב של יהלום משובח ממהדורה יוקרתית בת מצווה מציג זהב משולב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בכוכב הלכת, עם אבן ירושלמית עתיקה המצביעים על העקשנות, החשיבות והקדושה של העיר הקדושה ביותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף משיג מטרה עליונה זו על ידי חיבור של אלמנטים נאים, המסמל את כוחה המתמשך של ירושלים, את ערך וקדושה.

הילדה בת מצווה מציגה את שלישיית מגן דוד
הילדה בת מצווה מציגה את שלישיית מגן דוד

נערת בת מצווה מציגה גשר על ההיסטוריה

מוריה היא עיר הולדתם של היהדות, הנצרות והאסלאם. מוריה היא גם קסם פניני, מאמר של תכשיטים בעבודת ידתוך התערבות באמנותיות ובנושאים הרוחניים שלה. התבונן היטב בתכשיטי החמסה או מגן דוד, ותבחין מיד שאלמנטים של רוק אינם אלא יוצאי דופן, שכן כל אחד מהם נושא רוח וזווית היסטורית. ניתן היה להשתמש באלמנטים אלה במסגרת שלושת המקדשים, הרחובות הארכאיים של העיר הקדושה, אותה חצץ שאותם עוררו אבותינו, מלכיה, נביאינו ואנשי ירושלים הרגילים.

מתנת ילדה לבת מצווה

אם רק הסלעים במתנות האלה לבת מצווה יכולות לדבר, הם היו חוזרים על העבר היהודי בשלושת אלפים השנים האחרונות. מי שעונדים את התכשיטים האלה מהדהדים את צליל השריד והם שגרירים של ההיסטוריה המיוחדת של ירושלים. ירושלים קשורה לקיום שלנו, לדבר האלוקים. בתכשיטי האבן של מוריה, אתה מזכיר תזכורת מתמדת למי שאנחנו ובמה שאנחנו מאמינים. קולקציית מוריה עשויה תכשיטים במהדורה מוגבלת בעיצובים מעוררי השראה, כולם מקוטלגים ומפורטים בתעודת מקוריות, המראים כי האבן נובעת מ ירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הקדושה.

מעולם לא הייתה תקופה בה עבר והווה התאחדו באופן כה נגיש באמצעות מלאכת יד-תכשיטים. אדם שמביא לילדותם מתנות לבת מצווה מאוסף מוריה הולך להיות סוכן של יצירה היסטורית אמיתית. עבר שממשיך לחיות באמצעות אלגנטיות מתמשכת ורוח האבן. זו לא סתם מתנה לילדה לבת מצווה, אלא כמוסת זמן המקשרת בין כל מה שאי פעם התקיים ויבוא לעולם.

תכשיטים לבת מצווה
בת מצווה מציגה לב

שם מוצר: שרשרת מתנה לבת מצווה 14K זהב צהוב

תיאור מוצר: שרשרת מצווה של בת מצווה זהב 14K מייצגת את כיפת הפעמון. היהלום היקר בתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא הלשון, המילה והקול של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של אבן ירושלים, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: £ 394 - £ 708

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • מתנות לבת מצווה לילדה
  • מתנה לבת מצווה
  • מתנות לבת בת מצווה
  • ילדה בת מצווה מתנות
  • בת מצווה מציגה
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)