בת מצווה מציגה

בת מצווה | ילדה בת מצווה | ילדה בת מצווה מציגה | ילדה מתנות לבת מצווה | בת מצווה מציגה

הכי טוב ומיוחד לבת מצווה לבת מצווה

באופן כללי, ברכישת מתנות לבת מצווה, איננו נוטים לשאול אם יש סיפור להתמודד עם זה. אנו בודקים תכשיטים מזווית של ערכם הכספי והחזותי, וזה הגיוני. באיזו תדירות אנו נתקלים במתנה לבת מצווה, לפחות קולקציית תכשיטים שלמה שיש לה רקע מרתק? נכון, לא לעתים קרובות, אם בכלל.

אף על פי כן, זה שונה במוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושליםמכיוון שלכל מתנות הבת מצווה שלהן יש סיפור יוצא דופן ויפה. מאחורי כל אחד תליון שרשרת לבת מצווה יש היסטוריה.

בת מצווה מציגה
אבן ירושלמית מגן דוד בת מצווה מציגה

אוסף אבן מוריה: זהב ויהלומים לילדת בת המצווה - עם אבן ירושלמית אותנטית

סדרת אוסף מוריה היא התפאורה של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים המנוהל על ידי המשפחה, קיים כבר למעלה מחמישים שנה. אוסף מוריה סטון מייצג מפעל ייחודי בתכשיטים משובחים יהלומים. מקורו במרכז הבינתחומי - בית היהלומים כדי לאפשר את המשמעות העמוקה של חבישת תכשיט עם אבן ירושלמית אותנטית, מהמרכז האלוהי של העולם, כתכשיטים היסטוריים מעוררי השראה - עבור מאמינים שרוצים שהעיר הקדושה תהיה קרובה אליהם.

ילדה בת מצווה מציגה - הייחודיות נולדת

מפעל אוסף מוריה סטון נולד מחזון שיצר מר אבי תיסלל, אומן תכשיטים ישראלי מוביל, שמשפחתו מתגוררת בירושלים במשך למעלה מדורות. דמיונם של כולם נתפס על ידי קולקציית התכשיטים המדהימה שצפה אבי תיסלל להחיות את עברה הנודע של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של ההריסות הארכאיות של הר הבית שהוחזרו למציאות בצורה מחודשת, כמו למשל שרשרת בת מצווה, למשל.

חמסה עם יהלום לילדת בת מצווה
חמסה עם יהלום לילדת בת מצווה

מתנות תכשיטים לבת מצווה - סיפור רקע מרתק

ב- 1999 נודע אבי על החפירות הבלתי מורשות שגרמו נזק קשה להר הבית. הוקם מרכז ניפוי להצלת חלק מהממצאים העתיקים שהיו קרובים להשמדה. תורם חיוני לפרויקט השימור, הוא התוודע למשהו. הוא ראה כי רוחניותם של גורמים עתיקים אלו מסוגלת לחבר בין אנשים מכל העולם לרוחניות 'ירושלים הקדושה'. זה מדהים לעיתים קרובות כאשר נראה כי הכל נכשל, פתאום דבר אחר הופך אותו לטובה.

כאשר התרחשו החפירות ללא רישיון, זה הרגיש כאילו כל מה שקודש וחיוני עומד להיפטר ממנו ולמחוק אותו כמו זבל חסר ערך. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה, משהו שברגע התרחשותו נראה לא פחות מאשר נס. וכך, כל אחד שרשרת מגן דוד עבור בת מצווה שנקנתה מ מוריה תכשיטים ו יודאיקה הוא משהו של נס, פריט שחי בהריסות ובבוטות, נתח קדושה שעוד חי.

מתנות לבת מצווה עם יהלומים על אבן ירושלמית
מתנות לבת מצווה עם יהלומים על אבן ירושלמית

ילדות לבת מצווה מתנות טהורות ושונות

לאחר שקיבל את כל האישורים הדרושים לשימוש באבנים מירושלים, אבי קבע לממש את חזונו וכך נוצר אוסף מוריה הנדיר. בשום מקום בעולם לא ניתן לראות מתנות לבת מצווה חשובות, ייחודיות כמו אלו שעוצבו על ידי צורפי מוריה. שרידים עטופים במתכות יקרות ומכוכבים באבני חן. מתנות לבת מצווה אלה גורמות לאנשים לשאול מה הכי חשוב במקרה זה, אבני החן והזהב או האלמנט העתיק והפשוט? מה שקורה כאן הוא די מדהים.

על ידי שילוב אבנים עתיקות שחילצו על ידי מתנדבי פרויקט ההנפה בבית המקדש בהר. (המכונה הר מוריה) וסידורם במבנה תכשיטים, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה של דוגמא מההיסטוריה המופלאה של ירושלים. אלה אינם סתם ייחודי בת מצווה מציגה שאתה רוכש, אך חפצים ושרידים אותנטיים וניתנים לאיסוף.

ילדה בת מצווה מציגה
ילדה בת מצווה מציגה

ילדה בת מצווה מציגה - תכשיטים עם מורשת

כל יצירה שנאספה ב- Mnt. מוריה להיכלל באוסף מסודרת ונחתכת, ואז מעוצבת על מנת לשמור על טוהר הילידיה. בעלי המלאכה של מוריה מתכננים בקפידה ומכסים את היהלומים והזהב באבן הטבעית באופן ידני, כדי ליצור עדות ויזואלית מדהימה, שמעולם לא ניסתה בעבר לאוסף תכשיטים יהלומים מהדורה מוגבלת במהדורה מוגבלת. נערת בת המצווה תוקיר את העובדה שתכשיטיה הם חפץ אותנטי ממוריה הר שמתאים באופן אמנותי לאבנים יקרות וזהב, ויציגו יצירה חד פעמית של רוחניות ומורשת אינסופית.

אוסף מוריה של קו מרהיב של יהלום משובח ממהדורה יוקרתית בת מצווה מציג זהב משולב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בכוכב הלכת, עם אבן ירושלמית עתיקה המצביעים על העקשנות, החשיבות והקדושה של העיר הקדושה ביותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף משיג מטרה עליונה זו על ידי חיבור של אלמנטים נאים, המסמל את כוחה המתמשך של ירושלים, את ערך וקדושה.

הילדה בת מצווה מציגה את שלישיית מגן דוד
הילדה בת מצווה מציגה את שלישיית מגן דוד

נערת בת מצווה מציגה גשר על ההיסטוריה

מוריה היא עיר הולדתם של היהדות, הנצרות והאסלאם. מוריה היא גם קסם פניני, מאמר של תכשיטים בעבודת ידתוך התערבות באמנותיות ובנושאים הרוחניים שלה. התבונן היטב בתכשיטי החמסה או מגן דוד, ותבחין מיד שאלמנטים של רוק אינם אלא יוצאי דופן, שכן כל אחד מהם נושא רוח וזווית היסטורית. ניתן היה להשתמש באלמנטים אלה במסגרת שלושת המקדשים, הרחובות הארכאיים של העיר הקדושה, אותה חצץ שאותם עוררו אבותינו, מלכיה, נביאינו ואנשי ירושלים הרגילים.

מתנת ילדה לבת מצווה

אם רק הסלעים במתנות לבת מצווה אלה היו יכולים לדבר, הם היו חוזרים על העבר היהודי בשלושת אלפי השנה האחרונות. מי שעונד תכשיטים מהדהד את צליל השריד והם שגרירים בהיסטוריה המיוחדת של ירושלים. ירושלים קשורה לקיומנו, למילה של אלוקים. בתכשיטי האבן של מוריה, אתה זוכה לתזכורת מתמדת למי שאנחנו ומה אנו מאמינים בו. אוסף מוריה עשוי תכשיטים במהדורה מוגבלת בעיצובים מעוררי השראה, כולם מקוטלגים ומפורטים בתעודת מקוריות, ומראים כי האבן נובעת מ ירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הקדושה.

מעולם לא הייתה תקופה בה עבר והווה התאחדו באופן כה נגיש באמצעות מלאכת יד-תכשיטים. אדם שמביא לילדותם מתנות לבת מצווה מאוסף מוריה הולך להיות סוכן של יצירה היסטורית אמיתית. עבר שממשיך לחיות באמצעות אלגנטיות מתמשכת ורוח האבן. זו לא סתם מתנה לילדה לבת מצווה, אלא כמוסת זמן המקשרת בין כל מה שאי פעם התקיים ויבוא לעולם.

תכשיטים לבת מצווה
בת מצווה מציגה לב

שם מוצר: שרשרת מתנה לבת מצווה 14K זהב צהוב

תיאור מוצר: שרשרת מצווה של בת מצווה זהב 14K מייצגת את כיפת הפעמון. היהלום היקר בתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא הלשון, המילה והקול של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של אבן ירושלים, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: £ 394 - £ 708

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • מתנות לבת מצווה לילדה
  • מתנה לבת מצווה
  • מתנות לבת בת מצווה
  • ילדה בת מצווה מתנות
  • בת מצווה מציגה
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)