בת מצווה מציגה

a Bat Mitzvah | Bat Mitzvah girl  | girl Bat Mitzvah presents | girl Bat Mitzvah gifts | Bat Mitzvah presents

הכי טוב ומיוחד לבת מצווה לבת מצווה

באופן כללי, ברכישת מתנות לבת מצווה, איננו נוטים לשאול אם יש סיפור להתמודד עם זה. אנו בודקים תכשיטים מזווית של ערכם הכספי והחזותי, וזה הגיוני. באיזו תדירות אנו נתקלים במתנה לבת מצווה, לפחות קולקציית תכשיטים שלמה שיש לה רקע מרתק? נכון, לא לעתים קרובות, אם בכלל.

אף על פי כן, זה שונה במוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושליםמכיוון שלכל מתנות הבת מצווה שלהן יש סיפור יוצא דופן ויפה. מאחורי כל אחד תליון שרשרת לבת מצווה יש היסטוריה.

בת מצווה מציגה
אבן ירושלמית מגן דוד בת מצווה מציגה

The Moriah Stone Collection: Gold And Diamonds For Bat Mitzvah Girl – With Authentic Jerusalem Stone

סדרת אוסף מוריה היא התפאורה של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים המנוהל על ידי המשפחה, קיים כבר למעלה מחמישים שנה. אוסף מוריה סטון מייצג מפעל ייחודי בתכשיטים משובחים יהלומים. מקורו במרכז הבינתחומי - בית היהלומים כדי לאפשר את המשמעות העמוקה של חבישת תכשיט עם אבן ירושלמית אותנטית, מהמרכז האלוהי של העולם, כתכשיטים היסטוריים מעוררי השראה - עבור מאמינים שרוצים שהעיר הקדושה תהיה קרובה אליהם.

Girl Bat Mitzvah Presents – Uniqueness Is Born

מפעל אוסף מוריה סטון נולד מחזון שיצר מר אבי תיסלל, אומן תכשיטים ישראלי מוביל, שמשפחתו מתגוררת בירושלים במשך למעלה מדורות. דמיונם של כולם נתפס על ידי קולקציית התכשיטים המדהימה שצפה אבי תיסלל להחיות את עברה הנודע של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של ההריסות הארכאיות של הר הבית שהוחזרו למציאות בצורה מחודשת, כמו למשל שרשרת בת מצווה, למשל.

חמסה עם יהלום לילדת בת מצווה
חמסה עם יהלום לילדת בת מצווה

Jewelry Gifts For A Bat Mitzvah – Fascinating Background Story

In 1999, Avi learned of the unauthorized digs that caused severe damage to the Temple Mount. A sifting center was created to rescue some of the ancient artifacts that were close to destroyed. A vital contributor to the conservation project, he became aware of something. He saw that the spirituality of these age-old elements is able to join between people from all around the world with the spirituality of ‘Holy Jerusalem’. It is stunning that oftentimes when everything appears to fail, suddenly yet another thing turns it all around for the better.

כאשר התרחשו החפירות ללא רישיון, זה הרגיש כאילו כל מה שקודש וחיוני עומד להיפטר ממנו ולמחוק אותו כמו זבל חסר ערך. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה, משהו שברגע התרחשותו נראה לא פחות מאשר נס. וכך, כל אחד שרשרת מגן דוד עבור בת מצווה שנקנתה מ מוריה תכשיטים ו יודאיקה הוא משהו של נס, פריט שחי בהריסות ובבוטות, נתח קדושה שעוד חי.

מתנות לבת מצווה עם יהלומים על אבן ירושלמית
מתנות לבת מצווה עם יהלומים על אבן ירושלמית

ילדות לבת מצווה מתנות טהורות ושונות

לאחר שקיבל את כל האישורים הדרושים לשימוש באבנים מירושלים, אבי קבע לממש את חזונו וכך נוצר אוסף מוריה הנדיר. בשום מקום בעולם לא ניתן לראות מתנות לבת מצווה חשובות, ייחודיות כמו אלו שעוצבו על ידי צורפי מוריה. שרידים עטופים במתכות יקרות ומכוכבים באבני חן. מתנות לבת מצווה אלה גורמות לאנשים לשאול מה הכי חשוב במקרה זה, אבני החן והזהב או האלמנט העתיק והפשוט? מה שקורה כאן הוא די מדהים.

על ידי שילוב אבנים עתיקות שחילצו על ידי מתנדבי פרויקט ההנפה בבית המקדש בהר. (המכונה הר מוריה) וסידורם במבנה תכשיטים, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה של דוגמא מההיסטוריה המופלאה של ירושלים. אלה אינם סתם ייחודי בת מצווה מציגה שאתה רוכש, אך חפצים ושרידים אותנטיים וניתנים לאיסוף.

ילדה בת מצווה מציגה
ילדה בת מצווה מציגה

Girl Bat Mitzvah Presents – Jewelry With Legacy

Every piece gathered on Mnt. Moriah to be included in the Collection is arranged and cut, then designed in order to maintain its native purity. Moriah’s craftsmen meticulously plan and inclose the diamonds and gold in the natural stone manually, to create an incredible visual testimony, never previously attempted in a high end, limited-edition diamond jewelry collection.  The Bat Mitzvah girl will cherish the fact that her jewelry is an authentic artifact from Moriah Mount that is artistically matched with precious stones and gold, presenting a one-off piece of endless spirituality and heritage.

אוסף מוריה של קו מרהיב של יהלום משובח ממהדורה יוקרתית בת מצווה מציג זהב משולב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בכוכב הלכת, עם אבן ירושלמית עתיקה המצביעים על העקשנות, החשיבות והקדושה של העיר הקדושה ביותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף משיג מטרה עליונה זו על ידי חיבור של אלמנטים נאים, המסמל את כוחה המתמשך של ירושלים, את ערך וקדושה.

הילדה בת מצווה מציגה את שלישיית מגן דוד
הילדה בת מצווה מציגה את שלישיית מגן דוד

נערת בת מצווה מציגה גשר על ההיסטוריה

מוריה היא עיר הולדתם של היהדות, הנצרות והאסלאם. מוריה היא גם קסם פניני, מאמר של תכשיטים בעבודת ידתוך התערבות באמנותיות ובנושאים הרוחניים שלה. התבונן היטב בתכשיטי החמסה או מגן דוד, ותבחין מיד שאלמנטים של רוק אינם אלא יוצאי דופן, שכן כל אחד מהם נושא רוח וזווית היסטורית. ניתן היה להשתמש באלמנטים אלה במסגרת שלושת המקדשים, הרחובות הארכאיים של העיר הקדושה, אותה חצץ שאותם עוררו אבותינו, מלכיה, נביאינו ואנשי ירושלים הרגילים.

מתנת ילדה לבת מצווה

If only the rocks in these girl Bat Mitzvah gifts could speak, they would be revisiting Jewish past of the last three thousand years. Those who put on that jewelry resound the sound of the relic and are ambassadors of Jerusalem’s special history. Jerusalem is connected to our existence, to the word of G-d. In Moriah’s stone jewelry, you beget a continual reminder of who we are and what we believe in. The Moriah Collection is made of limited-edition jewelry in inspiring designs, all cataloged and specified in a Certificate of Authenticity, showing that the stone derives from Jerusalem: the capital of passion, the Holy City of Peace.

מעולם לא הייתה תקופה בה עבר והווה התאחדו באופן כה נגיש באמצעות מלאכת יד-תכשיטים. אדם שמביא לילדותם מתנות לבת מצווה מאוסף מוריה הולך להיות סוכן של יצירה היסטורית אמיתית. עבר שממשיך לחיות באמצעות אלגנטיות מתמשכת ורוח האבן. זו לא סתם מתנה לילדה לבת מצווה, אלא כמוסת זמן המקשרת בין כל מה שאי פעם התקיים ויבוא לעולם.

תכשיטים לבת מצווה
בת מצווה מציגה לב

שם מוצר: שרשרת מתנה לבת מצווה 14K זהב צהוב

תיאור מוצר: שרשרת מצווה של בת מצווה זהב 14K מייצגת את כיפת הפעמון. היהלום היקר בתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא הלשון, המילה והקול של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של אבן ירושלים, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: £ 394 - £ 708

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • מתנות לבת מצווה לילדה
  • מתנה לבת מצווה
  • מתנות לבת בת מצווה
  • ילדה בת מצווה מתנות
  • בת מצווה מציגה
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)