שרשרת בת מצווה

שרשרת בת מצווה שרשרת מתנה לבת מצוה שרשרת בת מצווה מגן דוד מגן דוד לבת מצוה

שרשרת המצוות המיוחדת והייחודית ביותר יש

בדרך כלל, בעת רכישת מחרוזת בת מצווה, איננו נוטים לתהות אם יש או לא סיפור קשור אליה. אנשים ניגשים לפריטים של תכשיטים מזווית הערך הכספי והוויזואלי שלה, וזה עושה תחושה מושלמת. באיזו תכיפות אנו נתקלים במנת מתנות לבת מצוה או אפילו יותר מכך, בחנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור מרתק לספר? עם זאת, זה שונה עם מוריה מאז כל בת המצווה שלהם שרשראות קסם יש רקע יוצא דופן ומשכנע. יש היסטוריה לכל כוכב דוד או שרשרת חמסה יהודית עבור בת מצווה או כל מתנה אחרת בת מצווה שרשרת.

שרשרת מצווה מיוחדת
שרשרת מצווה מיוחדת

אוסף המוריה: זהב ויהלומים - שרשרת בת מצווה עם אבן ירושלמית

של מוריה תכשיטי מוריה האוסף הוא האסיפה המרכזית של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), חברת יהלומים בבעלות משפחתית עם יותר מ- 50 שנות ניסיון. אבן המוריה ירושלמית מייצגת מפעל חד-פעמי בתכשיטי יהלומים. ב"האוס אוף דיימונדס ", אשר נתפשה בהפצת המשמעות של פריט עם אבן ירושלמית אותנטית, מדובר בתכשיטים מסקרנים של אמונה שמשמרת את העיר המקודשת.

שרשרת בת מצווה
שרשרת בת מצווה

עם תליון בת מצווה ייחודיות נולדה

המפעל של מוריה קולקציה נובע מחזונו של אבי אבי טביסל. צורף ישראלי ידוע, ירושלמי במשך דורות של 7, חידש את עברו המכובד של ירושלים על ידי הצבת ההריסות העתיקות והקדושות של הר הבית בהווה, שהועבר מן העבר אל עתידו, עכשיו. אבן עתיקה בצורה חדשה היא ללכוד את הדמיון של כולם, והוא מספק פתק אישי לכל מי שנשא אותו.

מגן דוד מגן דוד לבת מצווה - סיפור רקע סקרן

ב 1999, אבי שמע על עבודות חפירה בלתי חוקיות גרימת נזק חמור להר הבית. הוקם מרכז מתנדבים שיציל לפחות חלק מן האוצרות הארכאיים שכמעט נכבו. הוא היה אחד מיוצאי העולם בכל הנוגע לרעיון "ירושלים הקדושה". הוא נדהם לגלות עד כמה מדהים הדבר, כי כאשר הכל נראה ככישלון, פתאום דבר חדש הופך אותו לטובה.

מגן דוד מגן דוד לבת מצוה
מגן דוד מגן דוד לבת מצוה

כשהחפירה הרסנית התרחשה, נדמה היה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייעלם וימחק כאילו הוא בזבוז. אף על פי כן, בתרחיש מזל של אירועים, זה לא קרה. משהו אחר עשה, משהו שבזמן התרחשותו היה נס. לכן, כל אחד שרשרת מגן דוד עבור בת מצווה שנרכשו בחנות מוריה הוא קצת נס, קטע שנמשך דרך הרס וחריפות, דבר של קדושה שממשיך לחיות.

בת מצווה - שרשרת טהורה ושונה

מצויד בכל היתר הדרוש לשימוש באבנים מהחפירות בירושלים, אבי החל לבצע את חזון, וכך, יוצא דופן אוסף מוריה התעוררה לחיים. בשום מקום בעולם לא יכול אדם למצוא את שרשרת המצווה ייחודית ומשמעותית כמו זו של תכשיטני מוריה. ממצאים עטופים בזהב ומסומנים בכסף. כל שרשרת קסם של בת מצווה מעלה שאלה: מה חשוב יותר? אבני חן וזהב או שבר עתיק שבור?

ומה שאנחנו תופסים הוא די מדהים. אתם רוכשים לא רק אבנים עתירות יומין, שהצילו המתנדבים המנופים בבית המקדש, אלא מדגם של העת העתיקה העתיקה של ירושלים. מחרוזת בת מצווה שהיא חפץ נדיר.

שרשרת מצווה של בת מצווה טהורה ושונה
שרשרת מצווה של בת מצווה טהורה ושונה

שרשרת מגן דוד עבור בת מצווה

כל פריט שנלקח על הר הבית עבור האוסף מסווג ומעוצב, ומתוכנן לשמור על פשטותו הגולמית. בעלי המלאכה המוכשרים של מוריה מתכננים ומניחים את הזהב והיהלומים בסלעים ביד, כדי ליצור אמירה ויזואלית מדהימה, שמעולם לא ניסתה בעבר באוספי תכשיטי יהלומים מהודרים. שרשראות מגן דוד המגדלות חפץ אותנטי ממרכז המקדש יהלומים וזהב, מהווים תכונה ייחודית של רוחניות ומורשת חסר גיל.

הקו היפהפה של יהלום מלוטש, יהלום אלגנטי, יהלום, תכשיטי זהב, תכשיטי זהב - המתכת האצילית והיהלומים - אבני החן היקרות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית המציינת את חיוניותה של עיר הקודש, את ערכה ואת קדושתה. מעל 3,000 שנים. כתכשיטים מעוררי השראה, האוסף מגיע למטרה גבוהה זו על ידי עבודה עם מרכיבים נפלאים הממחישים את העמידות, הערך והקדושה של ירושלים.

שרשרת מגן דוד מגן דוד לבן
מגן דוד מגן דוד לבן לבן מצוה

שרשרת מתנה לבת מצוה - חזון מן העבר

מוריה הוא ההר שעליו אימץ אברהם את האמונה במונותיאיזם וזרע את זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. תסתכל טוב על שרשרת בת המצווה. תוכל להבחין מיד כי אלה אבנים טבעיות הן ראויות לציון, וכל אחד נושא מסר עתיק. האבנים האלה היו במקדש ובמסלולים הישנים של ירושלים.

שרשרת בת מצווה - מתנה עם נשמה

אם האבן הקדומה באותן מחרוזות קסם של בת מצוה יכולה לדבר, הם יזכרו רשומות יהודיות של העבר 3000 שנים. ירושלים קשורה לאנרגיה אנושית, לדרכי ה '. אוסף מוריה הוא תכשיטי מהדורה מוגבלת בסידורים מדהימים, כולם מסווגים ומקוטלגים בתעודת אותנטיות, המאשרים שהאבן מגיעה מירושלים: עיר התשוקה, עיר הקודש. מעולם בהיסטוריה הידועה של מלאכת היהלומים לא היה רגע שבו בעבר והווה נפגשו בצורה כה נגישה.

מתנת בת מצווה
מתנת בת מצווה

מי שמקבל מתנה מצוות של בת מצווה מהאוסף של מוריה עומד להיות שומר גאה של מאמר אמיתי של ההיסטוריה. היסטוריה אפית שחיה בחסד ובמהות אינסופית. זה לא רק מתנה מצווה במתנה, אבל מכונת זמן מסוגל לחבר את כולנו אל מה ששוכן abides, ויהיה אי פעם.

שרשרת בת מצווה
מתנת בת מצווה

שם מוצר: תליון 14K זהב צהוב משובץ יהלומים

תיאור מוצר: תליון היהלום הצהוב של 14K קיבל השראה מהאתר בו בנה אברהם מזבח לאלוקים, המקום שבו הקב"ה אמר ליעקב שאומות העולם יתברכו דרך משפחתו, שם הבטיח הקב"ה להעניק את ארץ הקודש של ישראל כנחלת אברהם, יעקב וצאצאיהם.

מחיר: ₪183.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת בת מצווה
  • מגן דוד מגן דוד לבת מצוה
  • שרשרת בת מצווה
  • שרשרת בת מצווה
4.9
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)