בת מצווה

Bat Mitzvah Jewelry Gifts | jewelry for bat mitzvah gift | Bat Mitzvah Ideas | Gifts For Bat Mitzvah | Judaica Shops | Jewelry Gifts

בת מצווה מתנה מושלמת

כאשר ילדה יהודייה מגיעה לגיל שתים עשרה, היא הופכת לבת מצוה, המתרגמת מעברית כ"בת מצוות ". אף שבת מצווה מוזכרת בתלמוד, מנהג הנערות החוגגות את גילן הגיע בסוף המאה ה- XNXX כאשר קהילות יהודיות רבות שינו את המסורת שאסרה על נשים להשתתף ישירות בטקסים דתיים.

מהי בת מצווה?

זו שאלה שהנערה הצעירה שואלת את עצמה יותר מפעם אחת במהלך ילדותה מתבוננת באחרים שחוגגים את טקסי המעבר שלהם לבגרות. במסורת היהודית, בת המצווה מתייחסת הן לילדה שבאה להצטרף אל עמיתיה המבוגרים בחובות דתיות והן לאירוע השמחה עצמו. זהו תאריך משמעותי וחשוב, בין אם מפורסם או לא. יום הולדת מסוים זה שונה מאחרים בהיותו מחלק בין ילדות לבגרות מוקדמת.

רעיונות יצירתיים לבת מצוה

בנות ידועות היצירתיות שלהם. תן להם משהו מחרוזים ברור לעטים צבעוניים ונייר, והם יהפכו אותו לעבודה יפה של יופי. מדי שנה הם יוצאים יצירתיים לייפות את עצמם ולהפוך מתנות די לחברים שלהם להיות זה עבור ימי ההולדת שלהם, בת מצוות, חתונות או מקרים אחרים. יום ההולדת ה -12 שלהם, עם זאת, הוא החשוב ביותר בת מצווה מכל.
יש שפע מדהים של רעיונות מתנה מבריק לנערות בת מצווה: תכשיטים יהודיים מתנות כגון חמסה, שרשרת מגן דוד או אחרים תכשיטים עבריים. כדי שהמסיבה תהיה מפוארת ושמחה במראה, צעיפים צבעוניים, כרזות, אורות, נצנצים בבת מצוה והזמנות לבוש אופנתי לבת מצווה יעבור דרך ארוכה.

בת מצווה
המתנות הטובות ביותר לבת מצוה: שרשרת עץ החיים עם אבן ירושלמית ויהלום

מתנות לבת מצוה

אלה יכולים, כמובן, להשתנות מאוד. בחירת המתנות לבת מצווה תהיה תלויה במספר דברים:

כמה טוב אתה מכיר את החוגג?
אם אתה קרוב משפחה או חבר, אז מתנה בת המצווה שלך צריך להיות בעל ערך רב יותר. אתה יכול גם להיות חופשי יותר על פי בחירתך, לדעת טוב יותר מה היא רוצה. אין צורך שהמתנות יהיו דתיות או מסורתיות במפורש; מתנות חילונית בסדר גם כן. אין ספק, אם הנערה תיכנס לתכשיטים, היא בוודאי תשמח לקבל כמה מתנות מדהימות של בת מצווה למתנת בת מצווה, תהיינה אלה אשר תהיינה.

תכשיטים למתנה לבת מצוה
התכשיטים היהודיים הטובים ביותר מירושלים

האם יש שירות דתי?
אם הבחורה עומדת לקרוא פרקים מתוך תורה והפטרה, היא עשויה להיות מרוצה לקבל מצביע חדש של טורה. כמו כן, אם היא לגייס כסף עבור צדקה, כמות גדולה של תמיכה ללא ספק ייחשב מושלם בת מצווה.

תכשיטים למתנה לבת מצוה
מתנות לבת מצווה

עד כמה קרוב משפחה או חבר אתה?
כאמור, ככל שאתה קרוב יותר אל בת המצווה, את הכיס הרחב צריך לפתוח. כמו עם הבחור של גיל, סכום חי הוא מינימום מקובל בדרך כלל, כך במזומן או מציג בכפולות של 18 $ כל יכה את המקום. משמעותו של חי היא "חיה" בעברית, ואותה מילה עצמה ניתן למצוא כפריט תכשיטים שנמכר בחנויות יודאיקה כגון תכשיטי מוריה ויודאיקה ועוד.

רעיונות למתנה לבת מצוה

עכשיו זה הזמן לתת רעיונות יצירתיים בת המצווה שלך זורמים. זו הזדמנות להתמכר בבחירת תכשיטי בת מצווה יפה, אחרי הכל, זה לא סתם עוד יום הולדת. הנה כמה רעיונות לקבלת מתנות מצווה טובות:

  • לְבַקֵר חנויות תכשיטים יהודיות. אולי אתה לא יודע מראש מה זה שאתה מחפש. הקסם של המקומות האלה הוא שהם יכולים להציג בפניכם תכשיטי בת מצווה בלתי צפויים לחלוטין למתנת בת מצווה. שם אתה עלול למצוא בעבודת יד טבעות יודאיקה or תליון בת מצווה זהב או בת מצווה מגן דוד.
  • לְדַפדֵף חנויות יודאיקה. הם אינם זהים לעיל. חנויות יודאיקה הן בבארות ללא תחתית של אפשרויות לרעיונות למתנה. הם גם מחזיקים תכשיטים יהודיים ייחודיים, כמו פריטים עשויים בעבודת יד שהם אולי שילוב של חומרים, כמו אוסף האבן של חנות התכשיטים מוריה בירושלים. אתה יכול לגלוש חנויות אלה באינטרנט גם כן, שכן כיום אין כמעט שום אפשרות לבחירה תכשיטים למתנה לבת מצוה אתה יכול לקנות את הנערה האהובה עליך.
  • אם אתה חבר קרוב של הנערה לשאול אותה מה היא בת מצווה לה; מה זה אומר לה אישית? תשובתה עשויה להאיר את החלופות של מה לקבל כמתנה מצווה.
חנות יודאיקה
המתנות הטובות ביותר לבת מצוה מחנות יודאיקה בירושלים

בת מצווה מול בת חיל

שני האירועים הללו מציינים את טקס המעבר לבגרות של ילדה יהודייה. אך הם אינם מכירים בת מצווה, שכן במסורתם תפקידיהם של נשים וגברים שונים מאוד, ונשים אינן מורשות להוביל בתפילה. נערה אורתודוקסית תהפוך לבת חיל, שפירושה "בת גבורה" גם בגיל שתים עשרה; היא תיתן הרצאה בנושא יהודי בבית הכנסת האורתודוקסי, אך לא בימי שבת.

בת מצווה ביהדות רפורמית

כידוע עד כה, נערות יהודיות אורתודוקסיות וקונסרווטיוויות חוגגות את גילן בהגיען לגיל שתים עשרה. לא כך ביהדות הרפורמית שבה בת המצווה מתרחשת בגיל שלוש עשרה. הבדל זה בגיל הוא לא משהו שצריך להשפיע באופן משמעותי על השיקול שלך של רעיונות למתנה לבני הנוער מצווה. אחרי שאמרתי את זה, שלוש-עשרה היא כשהיא נעשית בגיל ההתבגרות: גיל אחר, בחירות שונות.

כסף במקום תכשיט בת מצווה למתנת בת מצווה

לפעמים, חגיגת בת מצווה תהיה כמעט בזבזנית כמו חתונה. ההורים ישקיעו במקום מדהים עם להקות, קייטרינג, בגדים שטיח אדום כמו ואתה שם את זה. זה עלול להרגיש לא מספיק כדי להביא שרשרת צנועה או צמיד, אבל אל תדאג, יש תרשימים עבור מצב כזה. אם אתה:
• A close family member or a friend 180$ – 1800$ plus (multiples of 18$)
• Distant relatives and acquaintances – 52$ – 180$
• Friends and Classmates – 54$ – 72$
מספר 18 הוא רק מדריך אבל בשום אופן לא חייב. זה טוב לדעת שאתה לא יכול להשתבש עם gifting במזומן. כל זה מסתכם בסופו של דבר או ההורים של הנערה הולכים להיות מאושרים הם כיסו את רוב החתונה ... סליחה, בת מצווה עלויות או הילדה תהיה מסוגלת לקנות את עצמה מה שהיא חפץ.

לתכשיטים לתכשיט בת מצווה

התשובה לשאלה "מהי בת מצווה?" שונה ממשפחה למשפחה ומבחורה אחת לאחרת. רעיונות למתנה לבת מצווה הם רבים ככל שיש סוגים שונים של חגיגות. כאורח משתתף, זהו הזדמנות מצוינת בשבילך כדי לקבל את הרעיונות שלך יצירתי בת המצווה רעיונות דלי מתוך המגירה.
יש תכשיטי בת מצווה נהדרים למתנת בת מצווה שנמצאת בחנויות יודאיקה, כגון תכשיטי מוריה ויודאיקה או חנויות תכשיטים יהודיות אחרות.

תכשיטי בת מצווה תכשיטים למתנת בת מצווה בת מצווה | מתנות לבת מצוה תכשיטים יהודיים חנויות יודאיקה מתנות תכשיטים

קרא עוד

תכשיטים מושלמים למתנה לבת מצוה - תכשיטים עשויים אבן ירושלמית אמיתית!

7 סיבות מדוע בת מצווה תכשיטים מ מוריה הוא מתנה מיוחדת ביותר בהיסטוריה

Generally speaking, when buying Bat Mitzvah jewelry, we aren’t expecting a story to go with it. We enjoy jewelry from an angle of its looks and a price, and it makes a perfect sense. How often do we hear of a Bat Mitzvah necklace or even a whole jewelry collection that has an extraordinary tale to tell…? In Moriah, however, things are different: all of their Bat Mitzvah jewelry gifts have an outstanding and engaging narrative.  All their Bat Mitzvah rings and other Bat Mitzvah jewelry have a history.

בת מצווה מתנות למתנות לבת מצוה | שרשרת בת מצווה מתנות ייחודיות לבת מצוה מתנות בת מצוה יהודיות | תכשיטים יהודיים לבת מצוה בת מצווה | מתנות טובות לבת מצוה טוב בת מצווה מתנות | מתנות מצווה משמעותיות טבעות בת מצווה | מתנות מצווה מישראל בת מצווה

בת מצווה
בת מצווה

The Moriah Collection: Diamond On Gold – Unique Bat Mitzvah Jewelry With Jerusalem Stone At Its Core

מורייה ירושלים סטון הוא אוסף מרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים משפחתי עם יותר מ 50 שנים של ניסיון מוזר. האבן הירושלמית של מוריה היא למעשה חידוש חד-פעמי בתכשיטים משובצים ביהלומים. נולדה בבית היהלומים כדי להפיץ את חוויית אבן ירושלים האותנטית מהמרכז הקדוש של העולם כמו תכשיטי אמונה שובה לב.

מתנות לבת מצווה יהודיות – The Source Of Originality

The Moriah Collection project derived from Mr. Avi Tavisal’s vision. A leading Israeli jewelry-craftsman, whose family has dwelled in Jerusalem for over seven generations, Avi set to resurrect Jerusalem’s renowned history by introducing The Temple Mount’s age-old stones back to present in a renewed shape.

מתנות לבת מצווה יהודיות
מתנות לבת מצווה יהודיות

Jewish Jewelry For Bat Mitzvah – Fascinating Background Story

בסוף שנות התשעים למד אבי על עבודות החפירה הבלתי מורשות שגרמו נזק חמור להר הבית. הוא הצטרף במהרה למרכז דרך ההריסות בניסיון להציל לפחות חלק מהממצאים העתיקים שכמעט נמחקו. לתורם בעל ערך לתוכנית הישועה, היתה לו הבנה. הוא ראה שלקדושתם של היצירות העתיקות האלה יש את היכולת להצטרף בין חסידיו בכל רחבי העולם תחת הרעיון הרוחני של "ירושלים הקדושה".

When the disastrous excavations occurred, it looked as if all that is sacred and significant will be thrown away and obliterated like some pointless junk. That’s why now all Bat Mitzvah charms purchased from Moriah’s store are manifestations of a miracle, an article that survived bulldozing and crudeness, a thing of sacredness that keeps on living in spite of what it’s been through.

בת מצווה מישראל
בת מצווה מישראל

מתנות לבת מצווה

Equipped with every necessary permit for using stones from The Temple Mount, Avi started to realize his vision and thus, the exceptional Moriah Collection was created. Nowhere on the planet can one find good Bat Mitzvah presents as meaningful or special as those designed by Moriah. Historical bejeweled artifacts wrapped up in gold. Those Bat Mitzvah charms make us ask the question ‘what matters more, the diamonds and gold or the quiet ancient fragment?’

By binding antique rock elements salvaged by the sifting project’s archeologists near the Temple Mount (aka Mtn. Moriah) and placing them in a unique shape, anyone can hold a sample of Jerusalem’s triumphant antiquity. These aren’t just Bat Mitzvah gifts from Israel that you’re buying, but valuable and genuine relics.

בת מצווה
בת מצווה

Good Gifts For A Bat Mitzvah – Jewelry That Matters

Every fragment gathered on Mount Moriah for the Collection is arranged, cut and made to conserve its organic simplicity. Moriah’s knowledgeable artisans meticulously inset the gold and diamonds in the rock by hand, to create fascinating visual content. Good gifts for a Bat Mitzvah start with an authentic stone from the Temple Mount that is, tastefully coupled with diamonds and gold, becoming a one-off object of everlasting spirituality and legacy.

קו המלוטש של תכשיטי יהדות בת מצווה זהב, יהלומים עם אבן ירושלמית עתיקה, כדי להמחיש את עמידותה, משמעותה ורוחניותה של העיר במשך אלפי שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף מגיע למטרה גבוהה זו על ידי שילוב של מרכיבים מתמידים ויקרים המשקפים את כוחה, ערכה וטוהרה של ירושלים.

תכשיטי בת מצווה - מתנות ייחודיות לבת מצוה
Bat Mitzvah jewelry – unique Bat Mitzvah gifts

Meaningful Bat Mitzvah Gifts – A 3000 Year Bridge

מוריה הוא המקום שבו קיבל אברהם את רעיון המונותיאיזם, זרוע זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה מעוררת השראה עם האלגנטיות שלה ומסרים של רוחניות. כאשר מסתכלים מקרוב, תוכלו לראות מה עושה אלה מתנות משמעותיות בת המצווה כל כך ייחודי: כל אחד מהם נושא מהות היבט עתיק. אלמנטים אלה היו יכולים להיות מנוצלים במסגרת בית המקדש של שלמה, המסלולים הישנים של העיר הקדושה, אותם חלקים של פני כדור הארץ שדרכם אבותינו, מלכינו, נביאינו ועמי ירושלים הקבועים.

Bat Mitzvah Jewelry Gifts – תלבושת חדשה לנשמה ישנה

אם האבנים האלה בת מצווה יכול היה speak, they would be telling of Jewish past of the last 3000 years. People who wear the jewelry, reecho the voice of the stone and are ambassadors of Jerusalem’s unique records. In Moriah’s stone jewelry, you get a permanent indication of who we are and what guides us.

בת מצווה
בת מצווה

מעולם לפני כן בהיסטוריה של מלאכת היהלומים היה זמן שבו בעבר ובהווה התאחדו בצורה כה אפשרית. מי שמקבל שרשרת בת מצווה מאוסף זה יהיה בעל כבוד של שריד אמיתי. עתיקות הממשיכה לחיות באמצעות החסד הנצחי והרוח של האבן. זה לא רק יהודי תכשיטים לבת מצוה אלא קפסולת זמן המאחדת את העבר, ההווה והעתיד של מרכז הנשמה היהודית, זיכרונותיה, שאיפותיה ותקוותיה. דרך האבן על תכשיטי בת המצווה האלה, אתם יכולים להישאר מחוברים למה שחשוב לכם בכל מקום שאתם נמצאים.

בת מצווה מתנות למתנות לבת מצוה | שרשרת בת מצווה מתנות ייחודיות לבת מצוה מתנות בת מצוה יהודיות | תכשיטים יהודיים לבת מצוה בת מצווה | מתנות טובות לבת מצוה טוב בת מצווה מתנות | מתנות מצווה משמעותיות טבעות בת מצווה | מתנות מצווה מישראל בת מצווה

קרא עוד

עוד מוריה אוספי התכשיטים בירושלים

מתנות לבת מצווה
מתנות לבת מצווה

שם מוצר: תליון יהלומים 14K זהב צהוב

תיאור מוצר: The 14K yellow gold 0.03 ct. diamond pendant represents the bell’s dome. The precious diamond inside the holiest stone on the earth is the tongue, word and voice of G-d. When it hits the inner side of the Jerusalem stone, it symbolizes a message: “It’s time to make changes”. The perfect jewelry for bat mitzvah giftThe chain style is offered according to what we have in stock. The chain specification: 14k yellow gold, length 50 cm, average weight 1.8 gr.

מחיר: 483.00 $ - $ 627.00

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

  • בת מצווה
  • בת מצווה
  • מתנות לבת מצוה
  • חנויות יודאיקה
  • מתנות תכשיטים
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)