בת מצווה

מתנות בת מצווה | בת מצווה לרעיונות מתנה 2020 | מתנות לבת מצווה למבוגרים מתנות לילדה בת מצווה מתנה מושלמת למצוות בת מצווה מתנת אישור יהודית

7 תובנות למה מתנות אלה בת מצווה פשוט מצטיינים

כאשר קונים מתנות לילדת בת המצווה או מחפשים מתנות לבת מצווה למבוגרים, אנחנו בדרך כלל לא טורחים לשאול אם יש או לא סיפור מאחורי זה. אנשים נוטים ליהנות התכשיטים שלהם מנקודת מבט של אסתטיקה וערך שלה. לא לעתים קרובות אנו רואים מתנה אישור יהודי או שלא לדבר על אוסף תכשיטים שלם שיש לו סיפור מדהים ללכת עם זה. עם זאת, זה כל כך תכשיטי מוריה ויודאיקה מתנות מאז כל מתנות בת המצווה שלהם לספר סיפורים עמוקים ומשכנעים.

בת מצווה מתנות חמסה
מתנות מושלמות לבת מצווה - חמסה זהב עם יהלום

אוסף אבן מוריה: יהלום בזהב - מתנה לאישור יהודי עם אבן ירושלים

אוסף מוריה סטון הוא האוסף המוביל של המרכז הבינתחומי (IDC) (מרכז היהלומים הישראלי), עסק יהלומים משפחתי שקיים כבר יותר מ -50 שנה. הקולקציה מייצגת חידוש שאין שני לו במפעל תכשיטי יוקרה. מקורו בבינתחומי - בית היהלומים - כדי לחלוק את המשמעות העמוקה של בעלות קישוט עם שריד ירושלמי אמיתי מהליבה הקדושה של העולם, תכשיטי אמונה מעוררי השראה אלה מקרבים את העיר הקדושה אלינו.

מתנות יהודיות עם אבן ירושלמית ואבן ספיר
מתנה יהודית עם אבן ירושלמית ואבן ספיר

מתנות לבת מצווה מושלמות - יצירה מקורית

פרויקט קולקציית האבן מוריה ירושלים נגזר מחזון של מר אבי טוויסל, מעצב תכשיטים מפורסם שאבותיו שוכנים בירושלים מזה מאות שנים. הדמיון של כולם נלכד בקולקציית התכשיטים המדהימה שחזה אבי טוויסל בכדי להחיות את ההיסטוריה הבולטת של ירושלים באמצעות מסירת האבנים הקדומות וההרוצות של הר הבית שנחלפו עד היום בצורת שינוי.

מתנות לבת מצווה למבוגרים - סיפור רקע

בסוף שנות ה -90 למד אבי על חפירה בלתי מורשית המביאה לפגיעה קשה בהר הבית. מרכז התנדבותי הוסדר כדי לשחזר לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שהיו קרובים להשמדה. תורם מרכזי לניסיונות הגאולה היה לאבי הבנה.

מתנת מצווה למבוגרים ולצעירים
מתנת מצווה למבוגרים ולצעירים

הוא הניח כי קדושתם של אלמנטים היסטוריים אלה יש להם את היכולת להצטרף בין מאמינים מכל רחבי כדור הארץ תחת הרעיון של "ירושלים הקדושה". נראה פלא כיצד לפעמים כאשר הכל נראה אבוד, פתאום משהו אחר משנה את זה מסביב עבור הטוב יותר. כשהחפירות התרחשו, נראה כאילו כל מה שהוא קדוש וחיוני יימחק וישכח כמו שטויות חסרות טעם.

אבל, באורח פלא, זה לא קרה. קרה דבר אחר לגמרי, משהו שבזמן התרחשותו נראה מופלא. וכך, מתנות לבת מצווה למבוגרים שקנו במוריה הן סוג של נס, שברי ששרדו התעלמות והרס, קדושה שממשיכה לחיות על דרך החיים תליוני חמסה ו מחרוזות מגן דוד.

זהב צהוב ואודם מתנות לבת מצווה למבוגרים
זהב צהוב ואודם מתנות לבת מצווה למבוגרים

מתנות לילדה לבת מצווה - טהורה ושונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, המשיך אבי להגשים את הרעיון שלו וכך נוצר אוסף המוריה הייחודי. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ יכול אדם לראות מתנות יקרות ומיוחדות לילדה בת מצווה כמו אלה שנוצרו על ידי מוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים. עתיקות מוקף בזהב עם אבני חן. מתנות אלה לבת מצווה מעלות את השאלה מה חשוב יותר: יהלומים וזהב או אבן עתיקה פשוטה? זה די מדהים מה מתפרץ כאן.

על ידי חיבור של אלמנטים רוק עתיקים שניקו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי בהר המוריה (המכונה "בית המקדש") ונותנים להם מבנה ייחודי, כל אחד יכול להחזיק קטע מעברו המפואר של עיר הקודש. אלה לא רק מתנות לילדה בת המצווה שאתה קונה, אלא חפץ מקורי אמיתי.

מתנה מושלמת בת מצווה זהב לבן
מתנה מושלמת בת מצווה זהב לבן

רעיונות למתנות לבת מצווה 2020 - תכשיטים שמשמעותיים

כל יצירה שנאספה על הר המוריה כדי להיכלל באוסף מסווגת ועובדת על מנת לשמור על פשטותה הטבעית. בעלי המלאכה של מוריה מארגנים ומחדירים באופן מדויק את הזהב ואבני החן באבן הטבעית כדי לבנות אמירה ויזואלית מדהימה שלא דומה לשום דבר אי פעם בקולקציה משובחת ואיכותית ביותר של יהלומים תכשיט זהב.

מתנות אלה לילדה לבת מצווה עולות לידי ביטוי בחפץ אמיתי מבית המקדש, אשר בשילוב מיומנות עם יהלומים וזהב צהוב, לבן או ורוד הופך לחתיכה ראויה לציון של רוחניות ומורשת נצחית. ליין המדהים של אוסף מוריה, מתנות יהלומים משובחות במהדורה מפוארת לבת מצווה, שוזב זהב, מתכת אצולה ויהלומים, אבני החן הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית המסמלת את חוסנה של העיר וקדושתה המופלגת במשך למעלה מ -3,000 שנה. כתכשיטי אמונה, הקולקציה מבצעת מטרה גבוהה יותר זו על ידי שילוב מרכיבים יקרים הממחישים את עמידותה, חשיבותה וקדושתה של ירושלים.

בת מצווה רעיונות 2020
בת מצווה רעיונות 2020

מתנה יהודית אשר מביאה חזון מן העבר

מוריה הוא המקום שבו אברהם קיבל את הרעיון של אלוהים אחד, לזרוע את זרע שלוש הדתות הגדולות. ועכשיו, מוריה היא קסם מקסים, מאמר של תכשיטים, מעוררת תשומת לב עם הזוהר שלה מסרים דתיים. כאשר מסתכלים מקרוב על פריט התכשיטים שנבחר כמתנת בת המצווה המושלמת שלכם, תראו מיד שהאבנים הטבעיות הן יוצאי דופן, שכן כל אחת מהן נושאת הקשר ופרשנות עתיקים. אבנים אלה עשויות להיות מיושמות בבניית המקדש, המסלולים הישנים של ירושלים, את סלעי הסלעים עצמם, אותם מלכים, נביאים, אבות וחסידים ירושלמים.

מתנה מושלמת
מתנה מושלמת

מתנה מושלמת בת מצווה מתנה עכשווית

אם האבן הקדומה באותן מתנות לבת מצווה יכולה לדבר, הן היו מדברות על העבר היהודי ב -3000 השנים האחרונות. אותם אנשים שעונדים את התכשיטים המיוחדים האלה, מחדשים מחדש את צליל החפץ ולכן הם שגרירים של ההיסטוריה המדהימה של ירושלים. ירושלים קשורה לרוחנו, לשלטון ה '. על ידי לבישת אבני מוריה, אתה מקבל אינדיקציה קבועה למה אנו מאמינים ומי אנחנו. אוסף מוריה כולל מהדורה מוגבלת עיצובי תכשיטים ייחודיים במנות מדהימות, המנויות ונרשמות בתעודת אותנטיות מוקצה, ומקימות את מקור האבן מירושלים: מקום התשוקה, עיר השלום.

מתנות לבת מצווה
מתנות לבת מצווה

מי שמקבל מתנה יהודית מאוסף האבן הירושלמי של ירושלים, עומד להיות שומר כבוד של שריד מאומת. עתיקות שנותרה בחיים באמצעות היופי והמהות האין-סופיים של האבן. אלה לא רק מתנות לבת מצווה אלא מכונת זמן שמחברת בין כל מה שהיה אי פעם.

מתנה מושלמת לבת מצוה

שם מוצר: תכשיטי לב זהב 14K זהב צהוב

תיאור מוצר: שרשרת תכשיטי הלב קיבלה השראה מהאתר בו בנה אברהם מזבח לאלוקים, המקום שבו הקב"ה אמר ליעקב שאומות העולם יתברכו דרך משפחתו, שם הבטיח הקב"ה להעניק לארץ ישראל הקדושה כנחלה לאברהם, יעקב וצאצאיהם. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 220.50 $ - $ 364.50

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • בת מצווה
  • מתנת אישור יהודית
  • מתנה מושלמת לבת מצוה
  • מתנות לילדה בת מצווה
  • מתנות לבת מצווה למבוגרים
  • בת מצווה רעיונות 2020
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)