בת מצווה

מתנות בת מצווה | בת מצווה לרעיונות מתנה 2020 | מתנות לבת מצווה למבוגרים מתנות לילדה בת מצווה מתנה מושלמת למצוות בת מצווה מתנת אישור יהודית

7 תובנות למה מתנות אלה בת מצווה פשוט מצטיינים

כאשר קונים מתנות לילדת בת המצווה או מחפשים מתנות לבת מצווה למבוגרים, אנחנו בדרך כלל לא טורחים לשאול אם יש או לא סיפור מאחורי זה. אנשים נוטים ליהנות התכשיטים שלהם מנקודת מבט של אסתטיקה וערך שלה. לא לעתים קרובות אנו רואים מתנה אישור יהודי או שלא לדבר על אוסף תכשיטים שלם שיש לו סיפור מדהים ללכת עם זה. עם זאת, זה כל כך תכשיטי מוריה ויודאיקה מתנות מאז כל מתנות בת המצווה שלהם לספר סיפורים עמוקים ומשכנעים.

בת מצווה מתנות חמסה
מתנה מושלמת למצווה - זהב חמסה עם יהלומים

אוסף אבני מוריה: יהלום בזהב - אישור יהודי עם אבן ירושלמית

קולקציית אבן מוריה היא האוסף המוביל של IDC (מרכז היהלומים הישראלי), ענף יהלומים בבעלות משפחתית, אשר קיים כבר למעלה מ- 50 שנים. האוסף מייצג חידוש חסר תקדים של תכשיטי יוקרה. מקור חדשות לפי נושאים: מקורו IDC - בית היהלומים - כדי לחלוק את המשמעות העמוקה של בעלות על קישוט עם שריד ירושלמי אמיתי מן הליבה הקדושה של כדור הארץ, זה תכשיטים אמונה השראה מקרב את העיר הקדושה קרוב אלינו.

מתנות יהודיות עם אבן ירושלמית ואבן ספיר
מתנה יהודית עם אבן ירושלמית ואבן ספיר

מתנות בת מצווה מושלמת - יצירה מקורית

פרויקט "אבן מוריה ירושלמית" נבע מחזון של אבי אבי תביסל, מעצב תכשיטים מפורסם שאבותיו מתגוררים בירושלים כבר מאות שנים. הדמיון של כולם נלכד על ידי אוסף התכשיטים המדהים שחזה אבי תביסל כדי להחיות את ההיסטוריה המדהימה של ירושלים באמצעות אספקה ​​של האבנים הקדומות והקדושות של הר הבית שהוחזרו עד כה בשינוי צורה.

מתנות לבת מצווה למבוגרים - סיפור רקע

בסוף שנות ה -90 למד אבי על חפירה בלתי מורשית המביאה לפגיעה קשה בהר הבית. מרכז התנדבותי הוסדר כדי לשחזר לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שהיו קרובים להשמדה. תורם מרכזי לניסיונות הגאולה היה לאבי הבנה.

מתנת מצווה למבוגרים ולצעירים
מתנת מצווה למבוגרים ולצעירים

הוא הניח כי קדושתם של אלמנטים היסטוריים אלה יש להם את היכולת להצטרף בין מאמינים מכל רחבי כדור הארץ תחת הרעיון של "ירושלים הקדושה". נראה פלא כיצד לפעמים כאשר הכל נראה אבוד, פתאום משהו אחר משנה את זה מסביב עבור הטוב יותר. כשהחפירות התרחשו, נראה כאילו כל מה שהוא קדוש וחיוני יימחק וישכח כמו שטויות חסרות טעם.

אבל, באורח פלא, זה לא קרה. קרה דבר אחר לגמרי, משהו שבזמן התרחשותו נראה מופלא. וכך, מתנות לבת מצווה למבוגרים שקנו במוריה הן סוג של נס, שברי ששרדו התעלמות והרס, קדושה שממשיכה לחיות על דרך החיים תליוני חמסה ו מחרוזות מגן דוד.

זהב צהוב ואודם מתנות לבת מצווה למבוגרים
זהב צהוב ואודם מתנות לבת מצווה למבוגרים

מתנות לילדה בת מצווה - טהורה ושונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, המשיך אבי להגשים את הרעיון שלו וכך נוצר אוסף המוריה הייחודי. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ יכול אדם לראות מתנות יקרות ומיוחדות לילדה בת מצווה כמו אלה שנוצרו על ידי מוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים. עתיקות מוקף בזהב עם אבני חן. מתנות אלה לבת מצווה מעלות את השאלה מה חשוב יותר: יהלומים וזהב או אבן עתיקה פשוטה? זה די מדהים מה מתפרץ כאן.

על ידי חיבור של אלמנטים רוק עתיקים שניקו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי בהר המוריה (המכונה "בית המקדש") ונותנים להם מבנה ייחודי, כל אחד יכול להחזיק קטע מעברו המפואר של עיר הקודש. אלה לא רק מתנות לילדה בת המצווה שאתה קונה, אלא חפץ מקורי אמיתי.

מתנה מושלמת בת מצווה זהב לבן
מתנה מושלמת בת מצווה זהב לבן

בת מצווה רעיונות 2020 - תכשיטים זה עניין

כל פיסה שנאספה בהר המוריה כדי להיכלל באוסף מסווגת ועובדת על מנת לשמור על פשטותה הטבעית. בעלי מלאכה של מוריה לארגן במדויק את אבן הזהב ואבני החן באבן הטבעית באופן ידני כדי לבנות הצהרה חזותית מדהימה, שלא כמו שום דבר לפני כן, באוסף משובח ואיכותי של יהלומים תכשיט זהב.

מתנות אלה לבת בת מצווה לבוא עם חפץ אמיתי מן המקדש Mnt, אשר, יחד עם יהלומים יחד עם זהב צהוב, לבן או ורד, הופך להיות חתיכת ראוי של רוחניות נצחית ומורשת. קו המופת המדהים של תכשיטי היוקרה של תכשיט הזהב, המתכת האצילית והיהלומים, אבני החן היקרות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית מסמלת את העוצמה של העיר ואת קדושתה של העיר במשך יותר מ- 3,000 שנים. בתכשיטים אמונה, האוסף מבצע מטרה גבוהה זו על ידי שילוב של מרכיבים יקרים הממחישים את עמידותה, משמעותה וקדושתה של ירושלים.

בת מצווה רעיונות 2020
בת מצווה רעיונות 2020

מתנה יהודית אשר מביאה חזון מן העבר

מוריה הוא המקום שבו אברהם קיבל את הרעיון של אלוהים אחד, לזרוע את זרע שלוש הדתות הגדולות. ועכשיו, מוריה היא קסם מקסים, מאמר של תכשיטים, מעוררת תשומת לב עם הזוהר שלה מסרים דתיים. כאשר מסתכלים מקרוב על פריט התכשיטים שנבחר כמתנת בת המצווה המושלמת שלכם, תראו מיד שהאבנים הטבעיות הן יוצאי דופן, שכן כל אחת מהן נושאת הקשר ופרשנות עתיקים. אבנים אלה עשויות להיות מיושמות בבניית המקדש, המסלולים הישנים של ירושלים, את סלעי הסלעים עצמם, אותם מלכים, נביאים, אבות וחסידים ירושלמים.

מתנה מושלמת
מתנה מושלמת

מתנה מושלמת בת מצווה מתנה עכשווית

אם האבן העתיקה שבתכשיטי בת המצווה יכולה לדבר, הם ידברו על העבר היהודי של שנות ה- XNXX האחרונות. אלה אנשים ללבוש את התכשיטים המיוחדים, reecho את הצליל של חפץ ולכן, שגרירי ההיסטוריה של ירושלים מדהים. ירושלים קשורה לרוחנו, לשלטון ה '. על ידי לשים על האבנים של מוריה, אתה מקבל אינדיקציה קבועה של מה שאנחנו מאמינים ומי אנחנו. אוסף מוריה כולל מהדורה מוגבלת עיצובי תכשיטים ייחודיים במנות מדהימות, המנויות ונרשמות בתעודת אותנטיות מוקצה, ומקימות את מקור האבן מירושלים: מקום התשוקה, עיר השלום.

מתנות לבת מצווה
מתנות לבת מצווה

מי שמקבל מתנה יהודית מאוסף האבן הירושלמי של ירושלים, עומד להיות שומר כבוד של שריד מאומת. עתיקות שנותרה בחיים באמצעות היופי והמהות האין-סופיים של האבן. אלה לא רק מתנות לבת מצווה אלא מכונת זמן שמחברת בין כל מה שהיה אי פעם.

מתנה מושלמת לבת מצוה

שם מוצר: תכשיטי לב זהב 14K זהב צהוב

תיאור מוצר: שרשרת תכשיטי הלב קיבלה השראה מהאתר בו בנה אברהם מזבח לאלוקים, המקום שבו הקב"ה אמר ליעקב שאומות העולם יתברכו דרך משפחתו, שם הבטיח הקב"ה להעניק לארץ ישראל הקדושה כנחלה לאברהם, יעקב וצאצאיהם. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 220.50 $ - $ 364.50

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • בת מצווה
  • מתנת אישור יהודית
  • מתנה מושלמת לבת מצוה
  • מתנות לילדה בת מצווה
  • מתנות לבת מצווה למבוגרים
  • בת מצווה רעיונות 2020
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)