בת מצווה

מתנות בת מצווה | בת מצווה לרעיונות מתנה 2020 | מתנות לבת מצווה למבוגרים מתנות לילדה בת מצווה מתנה מושלמת למצוות בת מצווה מתנת אישור יהודית

7 תובנות למה מתנות אלה בת מצווה פשוט מצטיינים

כאשר קונים מתנות לילדת בת המצווה או מחפשים מתנות לבת מצווה למבוגרים, אנחנו בדרך כלל לא טורחים לשאול אם יש או לא סיפור מאחורי זה. אנשים נוטים ליהנות התכשיטים שלהם מנקודת מבט של אסתטיקה וערך שלה. לא לעתים קרובות אנו רואים מתנה אישור יהודי או שלא לדבר על אוסף תכשיטים שלם שיש לו סיפור מדהים ללכת עם זה. עם זאת, זה כל כך תכשיטי מוריה ויודאיקה מתנות מאז כל מתנות בת המצווה שלהם לספר סיפורים עמוקים ומשכנעים.

בת מצווה מתנות חמסה
Perfect Bat Mitzvah Gifts – Gold Hamsa with diamond

The Moriah Stone Collection: Diamond In Gold – Jewish Confirmation Gift With Jerusalem Stone At Its Core

The Moriah Stone Collection is the leading collection of the IDC (Israel Diamond Center), a family-run diamond business that’s been in existence for more than 50 years. The Collection represents an unequaled novelty in fine jewelry enterprise. Originated in IDC – House of Diamonds – to share the deep significance of owning a decoration with a real Jerusalem relic from the sacred core of the globe, this inspirational faith jewelry is bringing the Sacred City closer to us.

מתנות יהודיות עם אבן ירושלמית ואבן ספיר
מתנה יהודית עם אבן ירושלמית ואבן ספיר

Perfect Bat Mitzvah Gifts – An Original Creation

The Moriah Jerusalem Stone Collection project derived from a vision by Mr. Avi Tavisal, a famous jewelry-designer whose ancestors have been based in Jerusalem for hundreds of years. Everybody’s imagination is caught by the stunning jewelry collection envisaged by Avi Tavisal to revive Jerusalem’s outstanding history thru delivery of  The Temple Mount’s antique, holy stones salvaged back to present in a changed shape.

Bat Mitzvah Gifts For Adults – Background Story

בסוף שנות ה -90 למד אבי על חפירה בלתי מורשית המביאה לפגיעה קשה בהר הבית. מרכז התנדבותי הוסדר כדי לשחזר לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שהיו קרובים להשמדה. תורם מרכזי לניסיונות הגאולה היה לאבי הבנה.

מתנת מצווה למבוגרים ולצעירים
מתנת מצווה למבוגרים ולצעירים

הוא הניח כי קדושתם של אלמנטים היסטוריים אלה יש להם את היכולת להצטרף בין מאמינים מכל רחבי כדור הארץ תחת הרעיון של "ירושלים הקדושה". נראה פלא כיצד לפעמים כאשר הכל נראה אבוד, פתאום משהו אחר משנה את זה מסביב עבור הטוב יותר. כשהחפירות התרחשו, נראה כאילו כל מה שהוא קדוש וחיוני יימחק וישכח כמו שטויות חסרות טעם.

אבל, באורח פלא, זה לא קרה. קרה דבר אחר לגמרי, משהו שבזמן התרחשותו נראה מופלא. וכך, מתנות לבת מצווה למבוגרים שקנו במוריה הן סוג של נס, שברי ששרדו התעלמות והרס, קדושה שממשיכה לחיות על דרך החיים תליוני חמסה ו מחרוזות מגן דוד.

זהב צהוב ואודם מתנות לבת מצווה למבוגרים
זהב צהוב ואודם מתנות לבת מצווה למבוגרים

Gifts For Bat Mitzvah Girl – Pure And Different

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, המשיך אבי להגשים את הרעיון שלו וכך נוצר אוסף המוריה הייחודי. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ יכול אדם לראות מתנות יקרות ומיוחדות לילדה בת מצווה כמו אלה שנוצרו על ידי מוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים. עתיקות מוקף בזהב עם אבני חן. מתנות אלה לבת מצווה מעלות את השאלה מה חשוב יותר: יהלומים וזהב או אבן עתיקה פשוטה? זה די מדהים מה מתפרץ כאן.

על ידי חיבור של אלמנטים רוק עתיקים שניקו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי בהר המוריה (המכונה "בית המקדש") ונותנים להם מבנה ייחודי, כל אחד יכול להחזיק קטע מעברו המפואר של עיר הקודש. אלה לא רק מתנות לילדה בת המצווה שאתה קונה, אלא חפץ מקורי אמיתי.

מתנה מושלמת בת מצווה זהב לבן
מתנה מושלמת בת מצווה זהב לבן

Bat Mitzvah Gift Ideas 2020 – Jewelry That Matters

Every piece gathered on Mount Moriah to be included in the Collection is categorized and worked on in order to conserve its natural simplicity. Moriah’s craftsmen accurately organize and inset the gold and gems in the natural stone manually to construct an incredible visual statement unlike anything ever before in a top quality exquisite collection of diamond and תכשיט זהב.

These gifts for Bat Mitzvah girl come to fore with a genuine artifact from the Temple Mnt, which, skillfully coupled with diamonds and yellow, white or rose gold, is becoming a noteworthy piece of eternal spirituality and legacy. Moriah Collection’s amazing line of deluxe-edition fine diamond Bat Mitzvah gifts interweaves gold, the noblest metal, and diamonds, the hardest gems on the planet, with Jerusalem Stone to symbolize the City’s fortitude and extreme saintliness for over 3,000 years. As faith jewelry, the Collection carries out this higher objective by interlacing precious ingredients illustrating Jerusalem’s persevering durability, significance, and sanctity.

בת מצווה רעיונות 2020
בת מצווה רעיונות 2020

מתנה יהודית אשר מביאה חזון מן העבר

מוריה הוא המקום שבו אברהם קיבל את הרעיון של אלוהים אחד, לזרוע את זרע שלוש הדתות הגדולות. ועכשיו, מוריה היא קסם מקסים, מאמר של תכשיטים, מעוררת תשומת לב עם הזוהר שלה מסרים דתיים. כאשר מסתכלים מקרוב על פריט התכשיטים שנבחר כמתנת בת המצווה המושלמת שלכם, תראו מיד שהאבנים הטבעיות הן יוצאי דופן, שכן כל אחת מהן נושאת הקשר ופרשנות עתיקים. אבנים אלה עשויות להיות מיושמות בבניית המקדש, המסלולים הישנים של ירושלים, את סלעי הסלעים עצמם, אותם מלכים, נביאים, אבות וחסידים ירושלמים.

מתנה מושלמת
מתנה מושלמת

מתנה מושלמת בת מצווה מתנה עכשווית

If the ancient stone in those jewelry Bat Mitzvah gifts could talk, they would be speaking of Jewish past of the last 3000 years. Those individuals who wear this special jewelry, reecho the sound of the artifact and are, therefore, ambassadors of Jerusalem’s incredible history. Jerusalem is linked to our spirit, to the rule of the Lord. By putting on the stones of Moriah, you get a permanent indication of what we believe in and who we are. The Moriah Collection includes limited edition עיצובי תכשיטים ייחודיים במנות מדהימות, המנויות ונרשמות בתעודת אותנטיות מוקצה, ומקימות את מקור האבן מירושלים: מקום התשוקה, עיר השלום.

מתנות לבת מצווה
מתנות לבת מצווה

מי שמקבל מתנה יהודית מאוסף האבן הירושלמי של ירושלים, עומד להיות שומר כבוד של שריד מאומת. עתיקות שנותרה בחיים באמצעות היופי והמהות האין-סופיים של האבן. אלה לא רק מתנות לבת מצווה אלא מכונת זמן שמחברת בין כל מה שהיה אי פעם.

מתנה מושלמת לבת מצוה

שם מוצר: תכשיטי לב זהב 14K זהב צהוב

תיאור מוצר: שרשרת תכשיטי הלב קיבלה השראה מהאתר בו בנה אברהם מזבח לאלוקים, המקום שבו הקב"ה אמר ליעקב שאומות העולם יתברכו דרך משפחתו, שם הבטיח הקב"ה להעניק לארץ ישראל הקדושה כנחלה לאברהם, יעקב וצאצאיהם. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 220.50 $ - $ 364.50

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • בת מצווה
  • מתנת אישור יהודית
  • מתנה מושלמת לבת מצוה
  • מתנות לילדה בת מצווה
  • מתנות לבת מצווה למבוגרים
  • בת מצווה רעיונות 2020
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)