בת מצווה רעיונות למתנה

רעיונות לבת מצווה | רעיונות למתנה לילדת בת מצווה | רעיונות לבת מצווה טובים | רעיונות לבת מצווה לחברים | רעיונות לבת מצווה | רעיונות לבת מצווה לחברים הכי טובים | הצעות למתנת בת מצווה | רעיונות לבת מצווה לילדות | רעיונות לבת מצווה מסורתיים | רעיונות לבת מצווה נהדרים

7 סיבות יש תכשיטי מוריה בראש רשימת המצווה שלך

רבים היו מסכימים כנראה כי כמו בת מצווה רעיונות למתנה ללכת, לא היה אכפת לנו מתנה עם סיפור יוצא דופן מאחורי, במיוחד אם זה תכשיטי זהב ישראלים משכנעים. בדרך כלל, אנחנו נהנים מתכשיטים מזווית האסתטיקה והשימוש שלהם, אולי גם ערך כספי, אבל זה בערך זה. כי בואו נודה בזה, באיזו תכיפות אנחנו מגיעים עם רעיונות טובים לבת מצוה, הכוללים תכשיטים עם סיפור יוצא דופן מאחוריהם ...? וגם כשאנחנו עושים, אז באיזו תדירות אנחנו מקבלים את זה?

תכשיטי מוריה ויודאיקה שונים מכל מה שראינו עד כה. בת מצווה רעיונות לחברים הכי טובים שאוהבים היסטוריה או יהדות או ירושלים, או כולם, יתגשמו ודובדבן למעלה. זה מעצב תכשיטים חנות רעיונות מתנה טובה עבור בת מצווה ילדה לכלול סיפור.

בת מצווה רעיונות לחברים הכי טובים
בת מצווה רעיונות לחברים הכי טובים

בת מצווה רעיונות לחברים רוק ביהלום וזהב

מוריה ירושלים סטון היא האוסף המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים בבעלות משפחתית בן חצי מאה. אוסף מוריה מגלם את החידוש הייחודי בתכשיטים: תוצרת בית היהלומים של IDC, הוא מעניק לנו חוויה עמוקה של החזקת חפץ עם אבן ירושלמית אותנטית, מהליבה הקדושה של העולם, כמו תכשיטים מסקרנים של אמונה - שמירה פיזית על העיר האלוהית קרוב אלינו.

רעיונות מתנה מקורית לילדת בת מצווה

ההרפתקה של האוסף החלה כאשר מר אבי תביסל, יוצר תכשיטים ישראלי מפורסם, שאבותיו גרים בירושלים כבר מאות שנים, היה בעל חזון. בסוף שנות התשעים למד אבי על החפירות הבלתי מורשות שפגעו בהר הבית. נבנה מקום מנזר כדי להציל לפחות חלק מן האוצרות היקרים שהיו כמעט כולם נעלמו. אבי ראה את רוחניותם של היצירות הארכאיות הללו, והרגיש דחוף לאפשר לאחרים לחוות את מה שחווה כשחזיק את החלקים העתיקים; לגעת בקדושת ירושלים.

המחשבה הזאת שינתה את הכול סביב בצורה כה בלתי צפויה, מפתיעה וחיובית, שכולם סביבו נראו לא פחות מאשר נס.

בת מצווה רעיונות לחברים הכי טובים - רקע סקרן

בת מצווה רעיונות לחברים הכי טובים שרוצים את אבן ירושלים מגן דוד
בת מצווה רעיונות לחברים הכי טובים שרוצים את אבן ירושלים מגן דוד

אז, אם הראש שלך כבד משקילת רעיונות במת מצווה עבור החברים הכי טובים, קח נשימה והסתכל על תליון מגן דוד. תכשיטי מוריה ויודאיקה יביאו לכם נס קטן, קטע שמשך הרס ובורות, טיפת קדושה שממשיכה לחיות.

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הנדרשים לשימוש באבני החפירה בהר הבית, המשיך אבי להגשים את חזונו וכך נולד קולקציית מוריה יוצאת הדופן. בשום מקום בעולם לא יכול אדם למצוא רעיונות טובים לבת המצווה כמו מרתק כמו אלה של תכשיטנים מוריה תוכנן: שרידים עטופים זהב 18K משובצת אבני חן.

טוב לבת מצוה רעיונות למתנה של תכשיטי חמסה

יש חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים, שמה הוא מוריה ויש לה הרבה רעיונות טובים לבת המצווה.

מה שקורה כאן הוא די מדהים. על ידי שילוב של אלמנטים עתיקים שנוקטים על ידי המתנדבים בפרויקט הניפוי שליד הר הבית (המכונה גם מוריה מוריה), ומסדרים אותם בצורת לביש כל מי שרוצה יכול להיות בעל מרוצה חלק מהעבר הנאצל של עיר הקודש. אלה לא רק טוב מצווה רעיונות למתנה כי הם כל כך יפה אבל בגלל זה שריד משמעותי ומקורי.

שרשראות עם מורשת - בת מצווה רעיונות לחברים

כל אלמנט שנאסף על הר המוריה שייכלל באוסף ימוין ויחתוך, יעבוד על מנת לשמור על שלמותו. תכשיטי התכשיטים בעלי הידע של מוריה מתכננים בקפידה את הזהב ואבני החן באדיבות, כדי ליצור חזותיים מדהימים, שלא נעשו בעבר באוסף מרהיב של תכשיטי יהלומים. בת מצווה לרעיונות מתנה לחברים לבוא עם אבן אמיתית של הר מוריה המתוארת במיומנות עם יהלומים וזהב, המציג תכונה ייחודית של תכשיטי זהב דתיים.

תוצרת מוריה היוקרתית של תכשיטי היהלומים היוקרתיים היוקרתיים מציגה מתנות מרהיבות לבת המצווה לחברים, קרובי משפחה ועצמנו. הוא משלב זהב, האצילים מכל המתכות, והיהלומים, אבני החן הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית המסמלת את כוחה של עיר הקודש. כתכשיטים מעוררי השראה, האוסף מגיע לא רק למטרה זו; על ידי שילובם של היסודות הנאים האלה, היא חותרת לגלם את העמידות, הערך והקדושה של ירושלים.

יהלום וזהב מתנה לבת מצוה
יהלום וזהב מתנה לבת מצוה

טוב מצווה רעיונות למתנה לקחת אותך במסע שנה 3000

מוריה הוא ההר, שבו בנו של אברהם, יצחק, כמעט הלך לטפס, אבל למרבה המזל הם לא, ובמקום זה הכל הסתיים היטב עם אברהם לגלות אחד הקב"ה, מקבל לשמור על בנו, ואפילו להביא את הבריאה של היהדות, הנצרות והאסלאם. לאורך כל ההיסטוריה הר המוריה נותר משמעותי בכרוניקות של ירושלים ושל היהודים. כיום, מוריה היא קמיע משובץ, מאמר של תכשיטים, מעורר השראה עם האמנות שלה נושאים רוחניים.

חוזרים הביתה שלך רעיונות למתנה רעיונות לחברים, אם אתה חושב לקנות מוזר תליון חמסה, יש לזכור כי האלמנטים רוק אלה הם ייחודיים וכל אבן נושאת תוכן דתי עמוק היבט. אלמנטים אלה היו עשויים להיות מעורבים בהקמת המקדשים, הרחובות העתיקים של העיר הקדושה.

הוסף נשמה לרעיונות מתנה שלך עבור בת מצווה ילדה

אם אלה רעיונות מתנה עבור בת מצווה ילדה שיש לך על הרשימה שלך יכול לדבר, אז אחד קרא שרשרת בת מצווה יהיה לשיר תפילות יהודיות במשך 3000 השנים האחרונות. היא שמניחה את התכשיט הזה מהדהדת את השיר של השריד, ושגרירה של כרוניקה מדהימה של ירושלים. ירושלים קשורה לנשמתנו, לרצון ה '. מוריה אבנים מביאות לנו תזכורת קבועה של מי אנחנו.

מתנה נפלאה לבת מצוה זהב לבן ויהלום מגן דוד מגן דוד
מתנה נפלאה לבת מצוה זהב לבן ויהלום מגן דוד מגן דוד

אוסף מוריה מתבטא בתכשיטים מוגבלים בסידורים יצירתיים, כולם רשומים ומפורטים בתעודת אותנטיות ייעודית, המאשרים שהאבן מגיעה מירושלים: עיר הבירה של תשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם לפני כן, בהיסטוריה המוכרת של מלאכת היהלומים, היה רגע שבו בעבר והווה הצטרפו בצורה כה ניתנת להשגה. הבחירה ברעיונות מתנה לילדת בת המצווה מהאוסף מעניקה הזדמנות להיות בעל כבוד של שריד מהעבר, הממשיך לחיות דרך האלגנטיות והמרץ האינסופיים של תכשיטי האבן. אלה רעיונות למתנה לילדה בת מצווה הם לא רק תכשיטים בעבודת יד פריטים; הם בונים גשרים בזמן שמתחברים בין כל מה שהיה, הוא ויהיה קיים.

בת מצווה רעיונות למתנה
בת מצווה רעיונות לחברים הכי טובים שרוצים את אבן ירושלים מגן דוד

שם מוצר: שרשרת מגן דוד בזהב ויהלומים

תיאור מוצר: מחרוזת היהלום של כוכב דוד נוצרה כדי לחבר כל אחד לערכים המסורתיים של "רוח ירושלים". מגן דוד פירושו "אריה של אלוהים" (ישעיהו 29: 1) וזה עוד שם עבור ירושלים. תליון תכשיטי מגן דוד מתפרסם כאוסף בלעדי, והוא בעל מספר חזק במיוחד על הישבן. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב לבן 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 351 $ - $ 736

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • בת מצווה רעיונות לחברים הכי טובים
  • בת מצווה
  • טוב מצווה רעיונות למתנה
  • רעיונות למתנה לבת מצווה
  • בת מצווה רעיונות לחברים
  • בת מצווה
  • בת מצווה
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)