מתנות לבר מצווה

שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
שתף על pinterest
שתף ב- linkin
שתף ב- whatsapp

מתנות לבר מצווה נימוסים למתנות לבר מצווה בר מצווה מציג רעיונות | מתנות לבר מצווה מסורתיות מתנות יודאיקה | מסיבת בר מצווה

סביר להניח שכל משפחה יהודית שתגדל ילד תבוא בחשבון את היום שבו ילדם מוכן לקבל על עצמו את האחריות הבוגרת על פי המסורת היהודית. זה קורה ביום ההולדת של 13th של הילד. אז אנחנו מתחילים לחשוב על מתנות בר-מצווה מתאימות, שפעמים רבות יסתובבו סביבן סמלים יהודיים.

מתנות לבר מצווה

בר מצווה הוא יום גדול לנער אשר יבזבז חודשים על הכנה לשירות: לימוד, קריאה וקריאת קטעים מן התורה. עבור כמה בנים, זה יהיה המפגש הנכון הראשון שלהם עם השפה העברית. הבחור יצטרך להתרגל גם למחשבה המעורבת במקצת על היותו מרכז תשומת הלב בבית הכנסת.
עיני הקהילה מתבוננות בו בקפידה ומציגים את השורות בשפה שונה מאוד ממה שהוא רגיל.

מתנות לבר מצווה

מה לתת עבור בר מצווה היא השאלה על דעת כולם ברגע שהם יודעים על תאריך החגיגה. יכול להיות ערמות של בר מצווה רעיונות, אבל איזה מהם הוא מתנה בר מצווה המתאים, כך הילד יאהב ואת פטפטת המטבח לאשר? מה דעתך על תליון חמסה או טבעת ציטוט התנ"ך או אולי זהב & יהלומים שרשרת מגן דוד? תכשיטים יהודיים הם תמיד דרך טובה ללכת על חגיגה יהודית.

כסף הוא גם בחירה הוגנת אם החוגג מעדיף לבלות את זה מיד או לשמור מאוחר יותר אשר עשוי להיות חכם. אבל מה אם נרצה לתת משהו אישי יותר, אינטימי, משהו שיישאר עם האדם במשך שנים רבות ויש לו משמעות עמוקה אליו - תכשיטי אמונה? אמנם זה כנראה הטוב ביותר עבור אורחים וקרובים רחוק לבחור כסף, קרוב משפחה וחברים עשויים לרצות להתאים אישית את זה.

בר מצווה - כללי התנהגות

בר מצווה כללי ההתנהגות כולל כלל לא כתוב של כמה להוציא על ההווה. הוא הוקם בסכום חי מינימלי. חי בעברית פירושו 'חי' וזימון של עד שמונה עשרה, האות ח 'מסמלת את המספר השמיני ואת האות י' מספר 10.
לעתים קרובות, לכן, אנשים יביאו מזומנים או המחאות בכפולות של 18 $, להיות מודעים היטב כי אין הרבה מבוגר צעיר יכול לעשות היום עם 18 $ בלבד בכיס.
על פי כללי התנהגות בר מצווה, קרוב יותר את היחסים שלך עם הילד, יקר יותר ההווה שלך צריך להיות.

מתנות לבר מצווה
אמונה תכשיטים: שרשרת מגן דוד עם אבן ירושלמית מהר הבית

בר מצווה מתנות אם לא משתתפים

דבר חשוב לזכור הוא כי רוב שירותי בר מצווה נערכים בתפילת יום שבת בבוקר. השבת היהודית מתחילה ביום שישי בערב, ושבת היא יום שבו אנשים ישבו מכל עבודה, כולל טיפול בכסף. אל תביא את המתנות שלך ביום הזה. עדיף למסור אותם מאוחר יותר בשבת בערב או יש להם נמסר.
אם מסיבה כלשהי אתה לא יכול לעשות את זה לחגיגה באופן אישי, מתן המחאה, מתנה או המתנה עצמה עם פתק ייעודי הוא טוב כמו כל דבר. זה יראה את השיקול שלך; אחרי הכל, היא מחשבה כי סופרת. בר מצווה מתנות אם לא להשתתף להישאר בדיוק
כמו אם היית נוכחת.

בר מצווה מציג רעיונות

מתנות לבר מצווה יכולות לכלול כל מה שהילד יאהב, אם אתה מכיר אותו באופן אישי כמובן, מתכשיטים ישראלים בעבודת יד לאלקטרוניקה ועד מזומנים.

מתנות לבר מצווה מסורתיות

 • הנה כמה רעיונות למתנות בר מצווה מסורתיות:
  שרשרת מגן דוד. אתה לא יכול להשתבש עם מגן דוד מגן זהב. יש כמה תכשיטים ישראליים מדהימים בעבודת יד המציגים את הסמל הזה. להיות כזה חלק נכבד תכשיטים ישראלים קשורה קשר הדוק ליהדות, יהלום מגן דוד או כל שרשרת מגן דוד היא מתנה בר מצווה המתאימה ביותר.
  התכשיטים הישראליים של ישראל לתליון הכוכבים היהודי תמיד יזכירו לצעיר את יום ההולדת של 13th: להצטרף למבוגרים בדרכי התורה.
תליון מגן דוד
תליון מגן דוד כמצווה מסורתית לבר מצווה
 • טבעת אני דודי וטבעות עבריות אחרות. ישראל היא המקום הטוב ביותר לחפש תכשיטים מקוריים בירושלים.
  בר מצווה מחבר את הבחור למקורותיו העבריים, המשתקף בחקר השפה. ברוב המקרים, לשון זו שנרכשה באמצעות מאמצי המאמץ, אם יישארו ללא זכות, תתמוטט בסופו של דבר. כדי לעזור ואולי למנוע את זה, אתה יכול להחליט
  מביאים עליו משהו בעברית, כמו טבעות עבריות או "אני לדודי", מה שהופך אותו גם לאחד מתצוגות הבר מצווה האישיות והייחודיות.
טבעת אני דודי
טבעות בעברית ואני לדודי טבעות כמתנה לבר מצווה

 • יודiמתנות. למרבה המזל, סמלים לבר מצווה רחוקים מלהיות נדירים. מלבד תכשיטי מגן דוד וטבעות בעברית, יש עוד דברים שאתה יכול להציע אשר יעשה מתנה מיוחדת ויפה. כדאי בהחלט לטייל בעיר העתיקה של ירושלים, שם מתנוססות חנויות יודאיקה על קירות אבן עתיקים המתפתלים במעלה ובמורד הנתיבים המרוצפים.
  קח לדוגמה תכשיטי מוריה. פריטי יודאיקה הם שילוב מרהיב של אבן ירושלמית מהר הבית, זהב ויהלום. אוסף תכשיטי האבן שלהם יש סיפור יפה מאחוריו, אשר הביאה לחיים עיצוב תכשיטים ייחודי של ירושלים. שלהם תכשיטי עבודת יד מישראל ניתן למצוא גם בחנויות יודאיקה ברחבי העולם ובאינטרנט. אתה יכול בקלות למצוא מתנות בר מצווה המסורתית שלך זה סוג של חנויות.
יהודי
המתנות הטובות ביותר בחנות היודאיקה בעיר העתיקה בירושלים

מסיבת הבר מצווה

אל תתנו לעצמכם להיות כפופים לעובדה שהילד הצעיר רק בן שלוש-עשרה. אתה יכול להרשות לעצמך להביא מתנות למבוגרים עבור חגיגת בר מצווה שלו. הרי זהו הרגע שבו הוא מצטרף לשורות המבוגרים בפולחן דתי יהודי.
הסכום שאתה מוציא על מתנות לבר מצוות צריך לנבוע הקרבה שלך החוגג. כאמור, מכפילי 18 $ הם נפוצים מאוד, אבל לא חובה. ככל הנראה, ככל שאתה קרוב יותר לילד, כך המתנה צריכה להיות משמעותית יותר.
אם היית מוזמן לחגיגת בר מצווה, ואתה לא במקרה יהודי, אולי זה לא ברור לך שהוא מתנה של יודאיקה. אל תדאג. פריטים חילוניים, כמו אלקטרוניקה וכרטיסי מתנה, הם גם בסדר גמור.

מתנות לבר מצווה נימוסים למתנות לבר מצווה בר מצווה מציג רעיונות | מתנות לבר מצווה מסורתיות מתנות יודאיקה | מסיבת בר מצווה

מתנות לבר מצווה

שם מוצר: תליון מגן דוד 18K זהב לבן ויהלומים

תיאור מוצר: תליון מגן דוד 18K מזהב לבן נוצר כדי לחבר כל אחד לערכים המסורתיים של "רוח ירושלים. מגן דוד פירושו "אריה האלוהים" (ישעיהו 29: 1) וזה שם אחר לירושלים. תליון תכשיטים משובחים של מגן דוד מונפק כקולקציה בלעדית וקיבל מספר חזק במיוחד על הצד האחורי. סגנון הרשת מוצע לפי מה שיש לנו במלאי. מפרט השרשרת: 18 זהב לבן, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 2.1 גר '.

מחיר: 1,500.00 $ - $ 1,710.00

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

 • מתנות לבר מצווה
 • בר מצווה כללי התנהגות
 • בר מצווה מציג רעיונות
 • מתנות לבר מצווה מסורתיות
 • מסיבת בר מצווה
 • מתנות יודאיקה
5
משתמש סקירה
0 (0 הצבעות)
hanna.sles

hanna.sles

השאירו משחק חוזר

תכשיטי אבן ירושלמים אותנטיים

באבן הירושלמית יש וריאציות בצבע, בטון ובתבנית. לפעמים ההבדלים האלה קלים, לפעמים הם נראים די. אנו מצפים לשינויים אלה. למעשה, הם חלק ממה שעושה את המוריה תכשיטי ירושלים אבן אותנטית, ייחודית וזיכרון.

בקרו אותנו במדיה החברתית

תכשיטים מהר הבית

הודעות האחרונות

עקבו אחרינו

קנו תכשיטים ירושלמים משובחים וייחודיים

קנו תכשיטים מהחנות המקוונת שלנו

הרשם לניוזלטר שלנו

היה הראשון לדעת על אוספי המוצרים והעיצובים החדשים שלנו.

סגור תפריט
שלום,
זקוק לעזרה?
מונע ע"י
לִסְגוֹר
אבן ירושלמית
סגור המחוון

יהדות ירושלים

באבן הירושלמית יש וריאציות בצבע, בטון ובתבנית. לפעמים ההבדלים האלה קלים, לפעמים הם נראים די. אנו מצפים לשינויים אלה. למעשה, הם חלק ממה שעושה את המוריה תכשיטי ירושלים אבן אותנטית, ייחודית וזיכרון.

מידע נוסף

משקולות יהלום וזהב משוערות.
ייתכן שהתמונה מוגדלת ו / או משופרת.

משלוח & מידע אחריות

סימן ההיכר של מוריה מבטיח שהטבעה מאוסף תכשיטי אמונה היא עבודת יד ומיוצרת על ידי בעל מלאכה.
משלוח מהיר ברחבי העולם חינם. לקבלת פרטים מלאים על המשלוח, בדוק את מדיניות המשלוח והחזרה שלנו.

זקוק לעזרה?

השאלות או המשוב שלך יתקבלו בברכה תמיד במוריה. צור קשר עם אחד היועצים שלנו תכשיטים אשר יסייעו לך לקבל את ההחלטה הנכונה.

×

סל קניות