האוסף

אוסף אריאל - מגן דוד

"אוי לאריאל, [א] לאריאל, עיר דוד! הוסף משנה לשנה; בואו החגים באים מסביב ". ישעיהו 29: 1
תליון מגן דוד תליוני מגן דוד מעוצבים בצורה ייחודית בצורת מגן דוד - תליון מגן דוד בצורת חצי גווני מושלם, בדיוק כמו כוכב ההקסגרמה שאותו הם מעוצבים, דומים לשני משולשים משולבים זה על גבי זה. עיצוב זה הוכר ברחבי העולם כסמל המוכר ביותר המייצג את ישראל ואת היהדות. וכמו שש הנקודות של תליון מגן דוד מסמלות את שלטון האלוהים על היקום בכל ששת הכיוונים: צפון, דרום, מזרח, מערבה, מעלה ומטה, כך גם אוסף תכשיטי אריאל דויד משלבים את ההבנה שחיינו הם בידי אלוהים. שני המשולשים מייצגים את הדיכוטומיות הטבועה באדם: טוב מול רשע, רוחני מול פיזי וכו ', מה שהופך את תליון שרשרת יהלום מגן דוד אתה לובש הרבה יותר מאשר רק קישוט של יופי. הם למעשה להיות חפץ אמונה חזק שאתה נושא איתך, לאן שאתה הולך.

גלה את כוכב דוד

תליון מגן דוד - אוסף אבני דוד מגן דוד

עיצוב תליון מגן דוד תלול בימי קדם, והוא מתעורר כעת לחיים באמצעות זהב, יהלומים ואבן אותנטית מהר הבית. השילוב הייחודי של החומרים יחד עם אומנות קפדנית הופך את אוסף אריאל מגן דוד לסמל נצח של יופי.

תובנות כיצד הגיע תליון מגן דוד הוא המיוחד והמיוחד ביותר בעולם

באופן כללי, כשמקבלים כוכב תליון דוד אנחנו לא נוטים להרהר אם יש סיפור שישלים אותו. אנשים נוטים ליהנות מפריטים של תכשיטים מהיבט של הערך הכספי והשימוש בהם, וזה לא בלי סיבה טובה. באיזו תדירות אנו שומעים על כוכב תליון דוד או יותר, אוסף תכשיטים שלם שיש בו מרתק ...? עם זאת, זה שונה בביקור במוריה, מכיוון שכל כוכב שרשרת דוד הוא בעלים גאים של סיפורים יוצאי דופן ומשכנעים. יש היסטוריה מאחורי כל כוכב תכשיטים דוד וכוכב יהלומים של דוד.

כוכב שרשרת יהלומים דוד
תליון מגן דוד הוא אחד התכשיטים היפים והמיוחדים ביותר שיש

אוסף מוריה: תליון מגן דוד יהלום וזהב הנושא אבן ירושלמית בליבו

קולקציית מוריה היא מכלול הדגל של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק בבעלות משפחתית של יהלומים עם ניסיון של למעלה מ- 50. קולקציית מוריה היא חידוש ייחודי בתכשיטי יהלומים משובחים. נוצר במרכז הבינתחומי - בית היהלומים כדי לאפשר את המשמעות של בעלות על קישוט עם אבן ירושלמית אותנטית, מהמרכז הרוחני של העולם, כתכשיטים היסטוריים מסקרנים - לכל אלו המבקשים לסמוך להם את העיר הקדושה בכוכב של דוד פנדנטה קרוב ללב

שרשרת מגן דוד - הולדת המקוריות

כוכב היהלומים של מוריה היהלום של שרשרת אבן ירושלמית, שנגזר מחזון שנתפס על ידי מר אבי תיווסל, מעצב תכשיטים ישראלי מוביל, שמשפחתו גרה בירושלים למעלה משבעה דורות. דמיונם של כולם נתפס על ידי קולקציית התכשיטים עוצרת הנשימה שיזם אבי תיווסל להחיות את ההיסטוריה המובחנת של ירושלים על ידי סידור מחדש של אבני הקודש העתיקות של הר הבית שצפו בחזרה להווה בצורה משתנה.

תליון כוכב דוד
שרשרת מגן דוד לכבוד יום הולדת מיוחד במינו

שרשרת מגן דוד - סיפור רקע שובה לב

ב- 1999 שמע אבי על החפירה ללא רישיון אשר גרמה נזק קשה להר הבית. נוצר מקום ניפוי כדי להציל לפחות חלק מהאוצרות הארכאיים שכמעט נהרסו. כעוזר מוערך לפרויקט החיסכון, הייתה לו הבנה. הוא ראה שרוחניותם של יצירות היסטוריות אלה יכולה להצטרף בין מאמינים מכל העולם לרעיון "ירושלים הקדושה". זה נראה פלא שבזמנים שבהם הכל נראה אבוד, פתאום דבר חדש משנה את זה מסביב.

כאשר התרחשו החפירות הרות אסון, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייגרד ויאבד כמו איזו שטות לא חשובה. אבל למזלנו זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה, משהו שבעת התרחשותו הופיע כנס. לכן, כל כוכב שרשרת יהלומים מעורערים שהובאו מחנותו של מוריה הוא נס קטן, קטע ששרד את האכזריות וההריסות, דבר של קדושה שחיה בה.

אחד מכוכבי השרשראות הערבים שלנו
תכשיטים מגן דוד מאבני ירושלים מדהים בעבודת יד!

שרשרת מגן דוד טהורה ושונה

מצויד בכל האישורים הדרושים לשימוש באבנים מחפירת הר הבית, אבי החל לממש את חזונו וכך נולד אוסף מוריה הבולט. בשום מקום אחר על הפלנטה לא יכול אדם לראות כוכב תליון דוד ייחודי ומשמעותי כמו אלה שיצר מוריה. חפצים היסטוריים עטופים בזהב ומפוזרים אבנים יקרות כמו כוכב זהב ורוד של שרשרת דוד

כל כוכב מחרוזת דוד גורם לתהייה מה חשוב יותר במקרה זה, היהלומים והזהב או האבן העתיקה והלא מסובכת? מה שקורה כאן די מדהים. על ידי שילוב של אבנים עתיקות שחילצו על ידי פרויקט הניפוי הארכיאולוגים בסמוך להר הבית (המכונה הר מוריה), והעניק להם צורה לבישה כל אחד יכול להיות בעל חתיכת העתיקה המפוארת של ירושלים. זה לא רק תליון כוכב דוד שאתה רוכש או כוכב זהב לבן של שרשרת דוד, אלא חפץ יקר ומקורי.

כוכב זהב ורוד של דוד
מגן דוד יהלום זה תכשיט מארץ הקודש! עשוי משילוב של יהלומים ואבן ירושלמית אמיתית

מגן דוד שרשראות תכשיטים שחשובים

כל אלמנט שנאסף ב- Temple Temple כדי להיות חלק מהאוסף מעוצב וממיין, ואז עובד עליו על מנת לשמור על הפשטות הטבעית שלו. אומני התכשיטים המיומנים של מוריה מתכננים וקובעים את המתכת והאבני חן באבן העתיקה בקפידה באופן ידני, כדי ליצור אמירה חזותית ייחודית, שלא כמו כל דבר שהיה אי פעם בעבר בקולקציית תכשיטים יהלומים יוקרתיים. כוכב זהב ורוד של דוד וכוכב יהלומים של תליון דוד מתחיל עם חפץ אותנטי מבית מוריה מנט. זה שמורכב באומנות עם אבנים יקרות וזהב צהוב, לבן או ורד ויוצר פריט מרהיב של מורשת ורוחניות חסרת גיל.

אוסף מוריה, קו מדהים של יהלומי יוקרה משובחים של תליון דוד וכוכב תליון יהלומי דוד שזור בזהב, האציל מכל המתכות והיהלומים, האבנים הקשות ביותר בכוכב הלכת, עם האבן העתיקה של ירושלים כדי להמחיש את העקשנות של העיר הקדושה, חשיבות וקדושה שאין דומה לה במשך יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים מעוררי השראה, האוסף משיג מטרה עליונה זו, על ידי חיבור של אלמנטים יקרים המשקפים את כוחה, הערכה והרוחניות של ירושלים.

כוכב יהלום דוד
כוכב יהלום של שרשרת דוד מעוצב בירושלים בעיצוב מדהים

מגן דוד שרשרת מעל ההיסטוריה

מוריה היא המקום בו אברהם מביא ליצירת שלוש אמונות גדולות. וכרגע, מוריה היא קמיע חן, יצירת תכשיטים, נעים עם הזוהר והנושא הרוחני שלה. התבונן היטב בכוכב היהלום הערבי או בכוכב התליון הערבי שלנו. תבחין באבני ירושלים האלה הן ייחודיות, מכיוון שכל אחת מהן בעלת קונוטציה ופרספקטיבה ארכאית. אפשר היה להשתמש בהם בבניין מקדש שלמה, ברחובות העתיקים של העיר הקודש, באותן אבנים שעליהם דרכו אבותינו, נביאינו, מלכיהם ואנשי ירושלים הרגילים.

תכשיטי מגן דוד מתנה נשמה

אם רק האבן בכוכב של תליונים דודיים הייתה יכולה לדבר, הם היו מהדהדים את העבר היהודי של 3000 השנים האחרונות. הוא או היא שעונדו את התכשיט הזה, מהדהדת את שירת החפץ והיא שגרירה בסיפור הפנומנלי של ירושלים. ירושלים קשורה לרוחנו, לחוקי ה '. האבנים של מוריה, אתה יוצר ביטוי עקבי של מי שאנחנו ומה שאנחנו מאמינים בו.

אוסף מוריה מגולם באמצעות תכשיטים במהדורה מוגבלת וקומפוזיציות עוצרות נשימה, שכולם מוגדרים ומתועדים בתעודת האותנטיות הבאה, ומוכיחים כי האבן מגיעה מירושלים: עיר התשוקה, עיר הקודש לשלום. מעולם לא הייתה בהיסטוריה הידועה של מלאכת התכשיטים תקופה בה עבר והווה הצטרפו בדרך כה נגישה.

אדם שקונה כוכב אבן דוד או כוכב תליון זהב דוד מאוסף התליון של מגן דוד הולך להיות שומר גאה במאמר וירטואלי אמיתי. עבר שנשאר בחיים בחסד ותמידי האבן. זה לא סתם כוכב זהב לבן של תליון דוד אלא קפסולת זמן המחברת אותנו בין כל מה שאי פעם היה קיים ותהיה.

כוכב אבן דוד
יוניסקס שרשרת מגן דוד יפה וקלאסית

עוד בבלוג ובדף האוסף: תכשיטים מגן דוד | כוכב היהלומים של דוד | שרשרת יהלומי מגן דוד | שרשרת יהלומי מגן דוד | מגן דוד שרשרת | תליון כוכב דוד | תליון מגן דוד | כוכב זהב ורוד של שרשרת דוד | מגן דוד לבן - זהב לבן | מגן דוד ורוד זהב | תליון יהלומי מגן דוד | כוכב שרשראות דוד | כוכב יהלום דוד | תכשיטי מגן דוד | כוכב תליוני דוד | כוכב אבן דוד | כוכב תליון זהב | תליון מגן דוד | כוכב זהב לבן של תליון דוד | כוכב תליון דוד | כוכב יהלומי שרשרת דוד | הכוכב של שרשרת דוד

אתה יכול להיות מעוניין גם זה:

סגור תפריט
שלום,
זקוק לעזרה?
מונע ע"י
לִסְגוֹר
אבן ירושלמית
סגור המחוון

יהדות ירושלים

באבן הירושלמית יש וריאציות בצבע, בטון ובתבנית. לפעמים ההבדלים האלה קלים, לפעמים הם נראים די. אנו מצפים לשינויים אלה. למעשה, הם חלק ממה שעושה את המוריה תכשיטי ירושלים אבן אותנטית, ייחודית וזיכרון.

מידע נוסף

משקולות יהלום וזהב משוערות.
ייתכן שהתמונה מוגדלת ו / או משופרת.

משלוח & מידע אחריות

סימן ההיכר של מוריה מבטיח שהטבעה מאוסף תכשיטי אמונה היא עבודת יד ומיוצרת על ידי בעל מלאכה.
משלוח מהיר ברחבי העולם חינם. לקבלת פרטים מלאים על המשלוח, בדוק את מדיניות המשלוח והחזרה שלנו.

זקוק לעזרה?

השאלות או המשוב שלך יתקבלו בברכה תמיד במוריה. צור קשר עם אחד היועצים שלנו תכשיטים אשר יסייעו לך לקבל את ההחלטה הנכונה.

×

סל קניות