טבעות יהודיות עתיקות

תובנות 7 כיצד טבעות יהודיות עתיקות הן המתנה המיוחדת והמיוחדת ביותר בעולם

באופן קבוע, כאשר אנו קונים טבעות יהודיות עתיקות מתכשיטנו היהודי העתיק, איננו תוהים אם יש סיפור להתמודד איתו. בדרך כלל אנשים ניגשים לתכשיטים מזווית של אסתטיקה וערך שלהם, וזה הגיוני. באיזו תדירות אנו שומעים על טבעות יהודיות עתיקות ואף יותר מכך, אוסף תכשיטים שלם שיש בו מרתק ...? עם זאת, דברים שונים בתכשיטים מוריה ו חפתים יהודיים as all of their Antique Jewish Rings tell unique and compelling narrative.  Behind each antique jewish pendant and antique Judaica jewelry there’s a history.

טבעות יהודיות עתיקות ליאו רינג
טבעת יהודית עתיקה מכל הסוגים כדי להתאים לכל סוגי הגברים שאוהבים ורוצים להתחבר ליהדות

Moriah’s Collection: Diamond On Gold – Antique Judaica Jewelry That Carries Authentic Jerusalem Stone

אוסף התכשיטים היהודים העתיקים מוריה הוא התפאורה של המרכז הבינתחומי (מרכז היהלומים הישראלי, עסק יהלומי בבעלות משפחתית שקיים כבר למעלה מחמישים שנה אישיות. אוסף מוריה מגלם חידוש עצמאי בתכשיטים משובצים יהלומים. יצירה של IDC - בית היהלומים להפצת המשמעות העמוקה של לבישת פריט עם שריד ירושלמי אמיתי, מהגרעין הקדוש של העולם, כתכשיטי שובה לב של אמונה - למי שמבקש לקרב את העיר הקדושה אליהם טבעות נישואין ישראליות ועוד .

תליון הכותל
תליון יהודי עתיק בעבודת יד ישירות מארצנו הקדושה. לכל התכשיטים יש אבן ירושלמית

תכשיטי יודאיקה עתיקים - הולדת המקוריות

פרויקט אוסף התכשיטים היהודי העתיק של מוריה, שמקורו בחזון שצפה מר אבי תיווסל, אומן תכשיטים ישראלי ידוע, שמשפחתו מתגוררת בירושלים במשך מאות שנים. אוסף התכשיטים האינטנסיבי בהשראת אבי תיווסל להחיות את ימיה המפוארים של ירושלים על ידי הצגת הריסות קדוש עתיקות בהר הבית שעלה למציאות בצורה מחודשת, לוכד את דמיונם של כולם.

Antique Israeli Jewelry  – Curious Background Story

בשנות התשעים המאוחרות שמע אבי על עבודות החפירה ללא רישיון שגרמו נזק קשה להר הבית. הוקם מרכז ניפוי מתנדבים כדי לחסוך לפחות חלק מהממצאים ההיסטוריים שהיו טובים ככל שהושמדו. הוא תורם עיקרי למאמץ השימור, היה לו חזון. הוא ראה שלרוחניות של יסודות ארכאיים אלה יש את הכוח לקשר בין מאמינים מכל העולם לרעיון "ירושלים הקדושה". זה מרתק כי לפעמים נראה כי הכל נכשל, פתאום דבר אחר מסובב אותו לטובה.

כאשר התרחשו החפירות הבלתי חוקיות, נראה כאילו כל מה שקודש וחיוני ייזרק ונשכח כמו זבל חסר משמעות. אבל באופן פלאי זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה, משהו שברגע התרחשותו נתפס פלאי. לפיכך, תכשיטים ישראלים עתיקים שהובאו ממוריה תכשיטים יהודיים עתיקים ומיודאיקה הם נס קטן, קטע שעבר התעלמות והרס, דבר של קדושה שממשיך לחיות.

טבעת יהלום היסטורית טבעת מלכותית 18K זהב ורד
תכשיטי יודאיקה עתיקים מספרים סיפור של דורות. עיצוב ייחודי לטבעות ושרשראות, כולם עשויים אבן ירושלמית

טבעות יהודיות עתיקות טהורות ושונות

antique Jewish jewelry – Having received every mandatory permit for using stones from the excavation in Jerusalem, Avi went on to carry out his idea and so, the exceptional Moriah Collection came about. Nowhere on the planet can one see  Antique Jewish Rings as meaningful special as those created by Moriah’s jewelers. History clothed in gold and starred with gems. Every antique Jewish pendant raises the question what matters more in this case, the gems and gold or the plain-looking old fragment? What’s happening here is quite stunning.

על ידי שילוב של אלמנטים סלעים עתיקים אשר חולצו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד הר המוריה (המכונה גם הר המקדש), והקצאתם לצורה מיוחדת כל מי שרוצה יכול להיות בעל קטע מההיסטוריה המדהימה של העיר הקדושה. אתה רוכש לא רק תכשיטים ישראלים עתיקים, אלא שריד אספתי וחשוב.

תליון האמונה של אריה
שרשרת מדהימה עם חריטה בשפת הקודש. תליון מהמם ייחודי! יכול להתאים לגבר ואישה

טבעות יהודיות עתיקות תכשיטים שחשוב

Every fragment harvested on the Temple Mnt. for the Collection is catalogued and chopped, then worked on in order to preserve its natural simplicity. Moriah’s skilled jewelry artisans thoroughly draft and place the gold and diamonds in the stone by hand, to shape an astonishing visual content, never before undertaken in a high quality, exclusive collection of diamond jewelry.  Antique Jewish Rings open with an genuine relic from Moriah Mount that is artistically matched with gems and yellow, white or rose gold presenting a rare thing of abiding legacy and spirituality.

אוסף התכשיטים היהודים העתיקים של מוריה אוסף תוצרת מדהימה של טבעות יהלומים עתיקים מהיהלומים היוקרתיים מהדלוקס, נפתחות עם שריד אמיתי משזורות זהב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בכוכב הלכת, עם אבן ירושלמית עתיקה המסמנת את כוחה של עיר הקודש , חשיבות ורוחניות שאין דומה לה במשך יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטי אמונה, גברים תכשיטים יהודים ועוד האוסף משיג מטרה זו, על ידי שימוש במרכיבים יקרים המסמלים את חוסנה, הערך והרוחניות הנצחית של ירושלים.

שרשראות יהודיות עתיקות
תכשיטים יהודיים עתיקים עשויים אבן ירושלמית אמיתית מהכותל המערבי. בניחוח ישראל הקדושה

טבעות יהודיות עתיקות נפתחות בשריד אמיתי מגשר השנה 3000

antique Jewish jewelry – Moriah is where Abraham initially adopted the idea of Single God, sowing the seed of Judaism, Christianity, and Islam. at the present, Moriah is a gemmed charm, an article of jewelry, moving with its elegance and themes of spirituality. Have a good look at the antique תכשיטי יודאיקה תשימו לב שהאבנים הטבעיות הן ייחודיות, שכן לכל אחת ואחת מהן יש הקשר והיבט היסטורי. יתכן כי השברים הללו יושמו בבניין המקדש, במסלולי הארכאיקה של ירושלים, באותם חלוקי נחל בדיוק עליהם דרכו מלכינו, אבותינו, נביאינו ואנשי ירושלים הרגילים.

Antique Judaica Jewelry – Soulful Gift

If only the stones in those antique Judaica jewelry could speak, they would be speaking of Jewish past of the last 3000 years. She who wears that  jewelry, resonates the song  of the stone and is an ambassador of Jerusalem’s incredible story. Jerusalem is attached to our soul, to the rule of G-d. By putting on the items of Moriah, you beget a continual expression of who we are and who guides us. The Moriah Collection is embodied through limited-edition jewelry in beautiful designs, which are all categorized and registered in the following Certificate of Authenticity, establishing that the stone originates from Jerusalem: the place of passion, the Great City of Peace.

מעולם לא בתולדות התכשיטים היה רגע בו עבר והווה התאחדו בצורה כה נגישה. מי שיקנה תליון יהודי עתיק מאוסף מוריה יהיה בעל כבוד של חפץ היסטורי אמיתי. היסטוריה שממשיכה לחיות באמצעות חסד נצחי ורוח האבן. זה לא סתם תכשיטים ישראלים עתיקים, אלא מכונת זמן המקשרת אותנו בין כל מה שהיה, הוא שיהיה.

תכשיטים עתיקים יהודיים | תכשיטים יהודיים עתיקים