טבעות יהודיות עתיקות

תובנות 7 כיצד טבעות יהודיות עתיקות הן המתנה המיוחדת והמיוחדת ביותר בעולם

באופן קבוע, כאשר אנו קונים טבעות יהודיות עתיקות מתכשיטנו היהודי העתיק, איננו תוהים אם יש סיפור להתמודד איתו. בדרך כלל אנשים ניגשים לתכשיטים מזווית של אסתטיקה וערך שלהם, וזה הגיוני. באיזו תדירות אנו שומעים על טבעות יהודיות עתיקות ואף יותר מכך, אוסף תכשיטים שלם שיש בו מרתק ...? עם זאת, דברים שונים בתכשיטים מוריה ו חפתים יהודיים כשכל הטבעות היהודיות העתיקות שלהם מספרות נרטיב ייחודי ומשכנע. מאחורי כל תליון יהודי עתיק ותכשיטי יודאיקה עתיקים יש היסטוריה.

טבעות יהודיות עתיקות ליאו רינג
טבעת יהודית עתיקה מכל הסוגים כדי להתאים לכל סוגי הגברים שאוהבים ורוצים להתחבר ליהדות

אוסף מוריה: יהלום על זהב - תכשיטי יודאיקה עתיקים הנושאים אבן ירושלמית אותנטית

אוסף התכשיטים היהודים העתיקים מוריה הוא התפאורה של המרכז הבינתחומי (מרכז היהלומים הישראלי, עסק יהלומי בבעלות משפחתית שקיים כבר למעלה מחמישים שנה אישיות. אוסף מוריה מגלם חידוש עצמאי בתכשיטים משובצים יהלומים. יצירה של IDC - בית היהלומים להפצת המשמעות העמוקה של לבישת פריט עם שריד ירושלמי אמיתי, מהגרעין הקדוש של העולם, כתכשיטי שובה לב של אמונה - למי שמבקש לקרב את העיר הקדושה אליהם טבעות נישואין ישראליות ועוד .

תליון הכותל
תליון יהודי עתיק בעבודת יד ישירות מארצנו הקדושה. לכל התכשיטים יש אבן ירושלמית

תכשיטי יודאיקה עתיקים - הולדת המקוריות

פרויקט אוסף התכשיטים היהודי העתיק של מוריה, שמקורו בחזון שצפה מר אבי תיווסל, אומן תכשיטים ישראלי ידוע, שמשפחתו מתגוררת בירושלים במשך מאות שנים. אוסף התכשיטים האינטנסיבי בהשראת אבי תיווסל להחיות את ימיה המפוארים של ירושלים על ידי הצגת הריסות קדוש עתיקות בהר הבית שעלה למציאות בצורה מחודשת, לוכד את דמיונם של כולם.

תכשיטים ישראלים עתיקים - סיפור רקע סקרן

בשנות התשעים המאוחרות שמע אבי על עבודות החפירה ללא רישיון שגרמו נזק קשה להר הבית. הוקם מרכז ניפוי מתנדבים כדי לחסוך לפחות חלק מהממצאים ההיסטוריים שהיו טובים ככל שהושמדו. הוא תורם עיקרי למאמץ השימור, היה לו חזון. הוא ראה שלרוחניות של יסודות ארכאיים אלה יש את הכוח לקשר בין מאמינים מכל העולם לרעיון "ירושלים הקדושה". זה מרתק כי לפעמים נראה כי הכל נכשל, פתאום דבר אחר מסובב אותו לטובה.

כאשר התרחשו החפירות הבלתי חוקיות, נראה כאילו כל מה שקודש וחיוני ייזרק ונשכח כמו זבל חסר משמעות. אבל באופן פלאי זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה, משהו שברגע התרחשותו נתפס פלאי. לפיכך, תכשיטים ישראלים עתיקים שהובאו ממוריה תכשיטים יהודיים עתיקים ומיודאיקה הם נס קטן, קטע שעבר התעלמות והרס, דבר של קדושה שממשיך לחיות.

טבעת יהלום היסטורית טבעת מלכותית 18K זהב ורד
תכשיטי יודאיקה עתיקים מספרים סיפור של דורות. עיצוב ייחודי לטבעות ושרשראות, כולם עשויים אבן ירושלמית

טבעות יהודיות עתיקות טהורות ושונות

תכשיטים יהודיים עתיקים - לאחר שקיבל כל אישור חובה לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, המשיך אבי לבצע את רעיונו וכך נוצר אוסף מוריה יוצא הדופן. בשום מקום על פני כדור הארץ לא ניתן לראות טבעות יהודיות עתיקות כמיוחדות משמעותיות כמו אלה שיצרו תכשיטיה של מוריה. ההיסטוריה לבושה בזהב וכיכבה באבני חן. כל תליון יהודי עתיק מעלה את השאלה מה חשוב יותר במקרה זה, אבני חן וזהב או השבר הישן בעל מראה פשוט? מה שקורה כאן די מדהים.

על ידי שילוב של אלמנטים סלעים עתיקים אשר חולצו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד הר המוריה (המכונה גם הר המקדש), והקצאתם לצורה מיוחדת כל מי שרוצה יכול להיות בעל קטע מההיסטוריה המדהימה של העיר הקדושה. אתה רוכש לא רק תכשיטים ישראלים עתיקים, אלא שריד אספתי וחשוב.

תליון האמונה של אריה
שרשרת מדהימה עם חריטה בשפת הקודש. תליון מהמם ייחודי! יכול להתאים לגבר ואישה

טבעות יהודיות עתיקות תכשיטים שחשוב

כל שבר שנקצר על הר הבית. כי האוסף מקוטלג וקצוץ, ואז עובדים עליו על מנת לשמר את הפשטות הטבעית שלו. אומני התכשיטים המיומנים של מוריה משרטטים ומניחים היטב את הזהב והיהלומים באבן ביד, בכדי לעצב תוכן ויזואלי מדהים, שמעולם לא בוצע בעבר באוסף בלעדי ואיכותי של תכשיטי יהלומים. טבעות יהודיות עתיקות נפתחות עם שריד אמיתי מהר מוריה, המותאם באופן אמנותי עם אבני חן וזהב צהוב, לבן או ורוד, המציג דבר נדיר של מורשת ורוחניות קבועה.

אוסף התכשיטים היהודים העתיקים של מוריה אוסף תוצרת מדהימה של טבעות יהלומים עתיקים מהיהלומים היוקרתיים מהדלוקס, נפתחות עם שריד אמיתי משזורות זהב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בכוכב הלכת, עם אבן ירושלמית עתיקה המסמנת את כוחה של עיר הקודש , חשיבות ורוחניות שאין דומה לה במשך יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטי אמונה, גברים תכשיטים יהודים ועוד האוסף משיג מטרה זו, על ידי שימוש במרכיבים יקרים המסמלים את חוסנה, הערך והרוחניות הנצחית של ירושלים.

שרשראות יהודיות עתיקות
תכשיטים יהודיים עתיקים עשויים אבן ירושלמית אמיתית מהכותל המערבי. בניחוח ישראל הקדושה

טבעות יהודיות עתיקות נפתחות בשריד אמיתי מגשר השנה 3000

תכשיטים יהודיים עתיקים - מוריה הוא המקום בו אברהם אימץ בתחילה את הרעיון של אלוהים יחיד, וזרע את זרעי היהדות, הנצרות והאסלאם. נכון לעכשיו, מוריה הוא קסם משובץ פנים, מאמר תכשיטים, נע עם אלגנטיותו ונושאי הרוחניות. תסתכל טוב על העתיק תכשיטי יודאיקה תשימו לב שהאבנים הטבעיות הן ייחודיות, שכן לכל אחת ואחת מהן יש הקשר והיבט היסטורי. יתכן כי השברים הללו יושמו בבניין המקדש, במסלולי הארכאיקה של ירושלים, באותם חלוקי נחל בדיוק עליהם דרכו מלכינו, אבותינו, נביאינו ואנשי ירושלים הרגילים.

תכשיטי יודאיקה עתיקים - מתנה נשמה

אם רק האבנים בתכשיטי יודאיקה העתיקים האלה היו יכולות לדבר, הן היו מדברות על העבר היהודי ב -3000 השנים האחרונות. היא שעונדת את התכשיטים האלה, מהדהדת את שירת האבן והיא שגרירה של הסיפור המדהים של ירושלים. ירושלים קשורה לנשמתנו, לשלטון ה '. על ידי לבישת פריטי מוריה, אתה מקבל ביטוי מתמשך של מי שאנחנו ומנחים אותנו. קולקציית מוריה מגולמת באמצעות תכשיטים במהדורה מוגבלת בעיצובים יפים, שכולם מסווגים ורשומים בתעודת האותנטיות הבאה, וקובעים כי האבן מקורם בירושלים: מקום התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם לא בתולדות התכשיטים היה רגע בו עבר והווה התאחדו בצורה כה נגישה. מי שיקנה תליון יהודי עתיק מאוסף מוריה יהיה בעל כבוד של חפץ היסטורי אמיתי. היסטוריה שממשיכה לחיות באמצעות חסד נצחי ורוח האבן. זה לא סתם תכשיטים ישראלים עתיקים, אלא מכונת זמן המקשרת אותנו בין כל מה שהיה, הוא שיהיה.

תכשיטים עתיקים יהודיים | תכשיטים יהודיים עתיקים