סיפור המוריה

מגיל 14, אבי Tavisal בילה ימים ולילות ללמוד את סודות הסחר ביהלומים מאביו. ב 1975, הוא פתח את החנות הראשונה שלו שנתיים לאחר מכן הפך חבר בורסת היהלומים. דור שביעי, ציוני ואיש אמונה, אבי תמיד האמין למצוא דרכים לשלב את אהבתו לירושלים עם אהבתו לזהב ויהלומים.ב 1999, אבי שמע על החפירות הלא חוקיות שגרמו נזק חמור להר הבית. הוקם מרכז התנדבות מתנדבי כדי להציל חלק מן האוצרות העתיקים שנהרסו כמעט. תורם מרכזי למאמצי הישועה, היה לו חזון. הוא הבין שקדושת האבנים הקדומות האלה יכולה לחבר אנשים מכל רחבי העולם עם הרוחניות של "ירושלים הקדושה". מצויד בכל האישורים הדרושים כדי להשתמש אבנים מירושלים, אבי התחיל לממש את החזון שלו וכך, אוסף מוריה יוצא דופן נולד!כאוסף הדגל של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים בבעלות משפחתית עם יותר מ- 50 שנות ניסיון, אוסף מוריה מייצג חידושים ייחודיים בתכשיטי יהלומים משובחים.
סיפור המוריה

תכשיטים עשויים בעבודת יד

לכל חלק מאוסף המוריה יש חלק בלתי נפרד מירושלים הקדומה.צוות המוחות של מוריה, מעצבי תכשיטים, מעצבים וגמולוגים מתמודדים ללא הרף על מנת לשמור על שלמותה הגסה של כל אבן, תוך שהיא מעניקה לה קול ייחודי, ומעבירה מסר נלהב על ידי שילוב בין החומרים היקרים שהיו קיימים מאז תחילת הזמן.השילוב הייחודי של היהלומים, היהלום היקר והיקר ביותר בעולם, זהב, האציל מכל המתכות, ואבן ירושלמית מהר הבית, האתר הקדוש ביותר על פני כדור הארץ
סיפור המוריה
סיפור המוריה

מוצרי מוריה

הרבה יותר מעבודות יד עדינות בעבודת יד, אוסף מוריה מציג שילוב נדיר של עיצוב מרהיב ומיומנות קפדנית ומלאכת יד.כל פיסה מתחילה באבן אותנטית מהר הבית, המצויידת באופן אמנותי ביהלומים ובזהב, המרכיבים מורשת ייחודית ורוחניות.עיצובים מסוג זה, המכילים זהב, יהלומים ואבן ירושלמית אותנטית, מיוצרים בנפרד במהדורות מצומצמות, כאשר ערך פנימי עולה בהרבה על שיקולים כספיים בלבד.
סיפור המוריה
סגור תפריט
שלום,
זקוק לעזרה?
מונע ע"י
לִסְגוֹר
אבן ירושלמית
סגור המחוון

יהדות ירושלים

באבן הירושלמית יש וריאציות בצבע, בטון ובתבנית. לפעמים ההבדלים האלה קלים, לפעמים הם נראים די. אנו מצפים לשינויים אלה. למעשה, הם חלק ממה שעושה את המוריה תכשיטי ירושלים אבן אותנטית, ייחודית וזיכרון.

מידע נוסף

משקולות יהלום וזהב משוערות.
ייתכן שהתמונה מוגדלת ו / או משופרת.

משלוח & מידע אחריות

סימן ההיכר של מוריה מבטיח שהטבעה מאוסף תכשיטי אמונה היא עבודת יד ומיוצרת על ידי בעל מלאכה.
משלוח מהיר ברחבי העולם חינם. לקבלת פרטים מלאים על המשלוח, בדוק את מדיניות המשלוח והחזרה שלנו.

זקוק לעזרה?

השאלות או המשוב שלך יתקבלו בברכה תמיד במוריה. צור קשר עם אחד היועצים שלנו תכשיטים אשר יסייעו לך לקבל את ההחלטה הנכונה.

×

סל קניות