פרויקט סינון הר הבית

הר המוריה, קדוש מאז ימי אברהם נחשב למרכז של העולם, האתר שבו מקדשי הקודש עמד. במשך קרוב לאלפיים שנה לא נשתמרו שרידים אלה עד 1999-2000 כאשר נערכו חפירות לא חוקיות מתחת להר הבית ללא פיקוח ארכיאולוגי וגרמו נזק חמור לשרידים עתיקים. כמה מטעני אדמה של 400 המכילים חפצים מכל התקופות בהיסטוריה של ירושלים הושלכו בעמק קדרון הסמוך.בניסיון חירום להציל חלק מאוצרות ארכיאולוגיים עתיקים אלה, הקימה רשות הגנים הלאומיים מרכז סינון של מתנדבים מרחבי העולם. הממצאים מספקים תובנות נרחבות על הארכיאולוגיה וההיסטוריה של הר הבית.
יום אחד, בעודו בוחן את האבנים העתיקות האלה, היה תורם חשוב לפרויקט הניפוי חזון. אבי תביסאל, דורשיט בן דור שביעי ומכיר ישראלי מוביל, הכיר ברוח השמים הטבועה באבנים עתיקות אלה. הוא ראה כיצד היופי הפנימי, השלום והערכים המוסריים של "ירושלים הקדושה" יכולים לחבר אנשים מכל מקום בעולם, עם המורשת הנצחית שחוזרת אל ימי אבותינו. לרוח של הארה וטוב, שבו הקדוש מורם את הנשגבעזרו לנו לשמר את מורשת ירושלים העתיקה ובית המקדש!
סגור תפריט
שלום,
זקוק לעזרה?
מונע ע"י
לִסְגוֹר
אבן ירושלמית
סגור המחוון

יהדות ירושלים

באבן הירושלמית יש וריאציות בצבע, בטון ובתבנית. לפעמים ההבדלים האלה קלים, לפעמים הם נראים די. אנו מצפים לשינויים אלה. למעשה, הם חלק ממה שעושה את המוריה תכשיטי ירושלים אבן אותנטית, ייחודית וזיכרון.

מידע נוסף

משקולות יהלום וזהב משוערות.
ייתכן שהתמונה מוגדלת ו / או משופרת.

משלוח & מידע אחריות

סימן ההיכר של מוריה מבטיח שהטבעה מאוסף תכשיטי אמונה היא עבודת יד ומיוצרת על ידי בעל מלאכה.
משלוח מהיר ברחבי העולם חינם. לקבלת פרטים מלאים על המשלוח, בדוק את מדיניות המשלוח והחזרה שלנו.

זקוק לעזרה?

השאלות או המשוב שלך יתקבלו בברכה תמיד במוריה. צור קשר עם אחד היועצים שלנו תכשיטים אשר יסייעו לך לקבל את ההחלטה הנכונה.

×

סל קניות