שרשרת זהב חמסה 18K

שרשרת עין הרע שרשרת חמסה יהודית 18K שרשרת זהב hamsa שרשרת המסה מרוקאית שרשרת תליון יהלומים

שרשרת חמסה מזהב 18 קראט - קמיע ייחודי ועתיק

באופן כללי, שרשראות חמסה מזהב 18 קראט אינן מגיעות עם סיפורי רקע יוצאי דופן. כל עוד תליוני זהב מודאג, ההיבטים כי הקונים עניין הם אלה של אסתטיקה וערך, וזה הגיוני. באיזו תכיפות אנחנו נתקלים במחרוזת יהודית, שלא לדבר על חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור מדהים לספר ...?

לכן מוריה כל כך שונה מהשאר: כל שרשראות התליון של חמסה היהלום הם בעלי גאים של נרטיבים ייחודיים ומשכנעים. יש היסטוריה מאחורי כל שרשרת חמסה מרוקאית ושרשרת חמסה יהודית בחנות זו.

אוסף המוריה: שרשרת זהב וחסיד מרוקאי עם אבן ירושלמית

מוריה אבן ירושלמית היא אבן היסוד של המרכז הבינתחומי הרצליה, ענף יהלומים בבעלות משפחתית, שנוסד לפני יותר מ - 50 שנים ומאז הוא מספק את העולם תכשיטים שנעשו בירושלים. קולקציית מוריה מגלמת מפעל יחיד במינו בתכשיטי יהלומים. מקורו בבינתחומי - בית היהלומים - כדי להפיץ את חווית חבישת פריטי האבן של ירושלים כתכשיטים מסקרנים של אמונה - למי שרוצה שתהיה עיר הקודש קרובה אליהם.

שרשרת עין הרע
אבן חמסה ירושלמית מחרוזת עין רעה מגן עליון בזהב מוזהב

שרשרת תליון חמסה יהלום - הולדת מקוריות

אוסף האבן של מוריה נולד מחזון שנתפס על ידי אבי אבי טביסל, תכשיטן ישראלי מוביל, שאבותיו התגוררו בירושלים במשך מאות שנים. אוסף תכשיטים מדהים הוא כיום ללכוד את הדמיון של כולם פנימה בת מצווה. יוזמתו של מר תביסל להחיות את ימיה הנודעים של ירושלים על ידי הבאת ההריסות הקדומות של זקני הר הבית, שהוחזרו למציאות בצורה שונה.

שרשרת חמסה יהודית - רקע כובש

בסוף שנות התשעים, חפירות בלתי חוקיות גרמו נזק חמור להר הבית. קבוצה מסננת היתה מאורגנת כדי להציל לפחות חלק מן אוצרות עתיקים שהיו טובים כמו הרוס. עוזר חשוב לניסיונות ההצלה, אבי נעשה מודע למשהו. הוא ראה שהרוחניות של יצירות עתיקות אלה מסוגלת לחבר בין חסידי העולם מכל רחבי העולם תחת המטרייה של "ירושלים הקדושה".

18K שרשרת זהב hamsa
18K שרשרת זהב hamsa

כשהחפירות הבלתי חוקיות התרחשו, נדמה היה שכל מה שהיה קדוש וחיוני ייעלם כמו אשפה. אבל, באורח פלא, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה. משהו שבזמן התרחשותו נראה מופלא עושה כל שרשרת חמסה יהודית או כל אחד תכשיטי חמסה קנה מ מוריה הוא נס קטן, חפץ ששרדו גסות והרס.

שרשרת חמסה עין הרע

לאחר שקיבל את האישורים הדרושים לשימוש באבני חפירת הר הבית, החל אבי להמציא את הרעיון שלו וכך נולד אוסף המוריה יוצא הדופן. בשום מקום אחר בעולם לא יכול אדם לראות את שרשרת העין הרעה כחסרת משמעות או ייחודית כאלו המיוצרים על ידי מוריה. עתיקות עטופות בצהוב, לבן או זהב עלה מכוסה באבנים יקרות.

כל 14k ו 18k שרשרת זהב hamsa עושה אנשים לחשוב על מה שחשוב יותר במקרה זה, יהלומים וזהב או שבר ישן עדין? על ידי הבאתם של אלמנטים רוקיים עתיקים שניצלו על ידי מתנדבי הפרוייקט ומסננים אותם בצורה ייחודית, כל אחד יכול להיות בעל קטע של ההיסטוריה המדהימה של ירושלים, חפץ חשוב ונדיר.

מחרוזת יהודית
מחרוזת יהודית

תכשיטי שרשרת חמסה מזהב 14 קראט ו 18 קראט עם מורשת

כל אלמנט שנאסף על הר הבית כדי להיות חלק מהאוסף מקוטלג, ואז נועד לשמור על שלמותו הגולמית. האומנים המיומנים של מוריה מעצבים ומציבים בקפדנות את היהלומים והזהב באלמנט הסלע באופן ידני, כדי לבנות קביעה חזותית מרתקת, שמעולם לא ניסתה בעבר באוסף בלעדי של תכשיטי יודאיקה מישראל.

שרשראות חמסה מזהב 14 קראט ו 18 קראט מגיעות עם אבן מקורית של מוריה מנטה, המותאמת בקפידה עם יהלומים או אבני חן וזהב צהוב, לבן או ורוד, ויוצרת פריט מורשת ורוחניות שאין שני לו. התוצרת היפה של אוסף מוריה של שרשרת חמסה מזהב משובץ יהלומים משובחים במהדורה מפוארת במהדורה מפוארת, שורגת את החזק ביותר מכל המתכות - זהב, והאבנים הקשות ביותר על פני כדור הארץ - יהלום, עם אבן ירושלים המעידה על רוח העיר וקדושתה במשך אלפי שנים.

שרשרת תליון יהלומים
שרשרת תליון יהלומים

שרשרת תליון חמסה יהלום - גשר על ההיסטוריה

מוריה היא המקום בו אברהם אימץ במקור את מושג המונותיאיזם, וזורע זרע של שלוש אמונות עיקריות. נכון לעכשיו, חמסה של מוריה ו תכשיטי מגן דוד הוא מרתק עם חידוד שלה מסרים של רוחניות. תסתכל טוב על שרשרת המסה המרוקאית, ותשים לב כי האלמנטים רוק הם יוצאי דופן כמו כל אחד מהם מחזיק היבט עתיק. שברים אלה היו עשויים להיות מיושמים בבנייתם ​​של שלושת המקדשים, הרחובות העתיקים המרוצפים של ירושלים, אותו משטח שבו הלכו מלכינו, נביאינו ואבותינו.

מרוקאי חמסה מתנות עם נשמה

אם רק האבנים העתיקות באותן שרשראות עין הרע בחמאס יכולות לדבר, הן היו נזכרות בחשבונות יהודיים משלושת אלפים השנים האחרונות. מי שעונד את התכשיטים המיוחדים האלה מהדהד את קריאת השריד והוא, למעשה, שגריר הכרוניקות המדהימות בירושלים. ירושלים קשורה לנפש שלנו, לשלטון האלוקים. באמצעות התכשיטים של מוריה, אתה רוכש תזכורת מתמדת למי שאנחנו ולמה אנו מונחים.

18K שרשרת זהב hamsa
שרשרת חמסה מזהב 18 קראט - שרשרת תליון חמסה יהלום

סדרת אוסף מוריה כוללת תכשיטי מהדורה מוגבלת וסידורים יצירתיים, המסומנים כולם בתעודת אותנטיות, המאשרת שמקור האבן מירושלים: עיר התשוקה, עיר השלום הגדולה. מעולם לפני כן לא היה זמן שבו בעבר והווה נפגשו בצורה כה אפשרית הודות לתכשיטים.

מי שקונה מחרוזת מרוקאית של חמסה מאוסף אבן מוריה עומד להיות שומר גאה של חפץ היסטורי אמיתי. הם יחשבו על העבר הממשיך באין סוף בהידור ובמהות האבן. זה לא רק שרשרת hamsa עין הרע או שרשרת המסה היהודי מרוקאי, אלא מכונת זמן המקשר בין כל מה שהיה, הוא ויהיה קם.

שרשרת תליון חמסה

שם מוצר: יד השמירה - תליון חמסה

תיאור מוצר: מחרוזת יהלום חמסה 18K Gold Gold - שרשרת חמסה זו עם אבן ירושלמית היא קמיע מזרח תיכוני עתיק עם שורשים רב-תרבותיים המסמלים את ידו של אלוהים. יהודים, נוצרים ומוסלמים מאמינים בכך כסימן מגן. זה מביא את בעליו אושר, מזל, בריאות ומזל טוב. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי.

מחיר: 3,621 $ - $ 4,248

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת המסה מרוקאית
  • שרשרת עין הרע
  • 18K שרשרת זהב hamsa
  • מחרוזת יהודית
  • שרשרת תליון יהלומים
4.8
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)