שרשרת זהב חמסה 18K

שרשרת עין הרע שרשרת חמסה יהודית 18K שרשרת זהב hamsa שרשרת המסה מרוקאית שרשרת תליון יהלומים

18K זהב שרשרת חמסה - קמיע ייחודי עתיק

באופן כללי, 18k זהב hamsa שרשראות לא באים עם סיפורים רקע יוצא דופן. כל עוד תליוני זהב מודאג, ההיבטים כי הקונים עניין הם אלה של אסתטיקה וערך, וזה הגיוני. באיזו תכיפות אנחנו נתקלים במחרוזת יהודית, שלא לדבר על חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור מדהים לספר ...?

משום כך מוריה שונה מאוד מכל השאר: כל שרשראות תליוני היהלום הם בעלי גאים של נרטיבים ייחודיים ומשכנעים. יש היסטוריה מאחורי כל שרשרת המסה המרוקאית וחרוזת ההמסה היהודית בחנות זו.

אוסף המוריה: שרשרת זהב וחסיד מרוקאי עם אבן ירושלמית

מוריה אבן ירושלמית היא אבן היסוד של המרכז הבינתחומי הרצליה, ענף יהלומים בבעלות משפחתית, שנוסד לפני יותר מ - 50 שנים ומאז הוא מספק את העולם תכשיטים שנעשו בירושלים. האוסף של מוריה מגלם מפעל חד-פעמי בתכשיטי יהלומים. מקורו ב- IDC - בית היהלומים - להפיץ את החוויה של לבישת הפריטים של אבן סטון כתכשיטי אמונה מסקרנים - לאלה שרוצים להיות קרובים לעיר הקודש.

שרשרת עין הרע
אבן חמסה ירושלמית מחרוזת עין רעה מגן עליון בזהב מוזהב

שרשרת תליון חמסה עם יהלום - לידה של מקוריות

אוסף האבן של מוריה נולד מחזון שנתפס על ידי אבי אבי טביסל, תכשיטן ישראלי מוביל, שאבותיו התגוררו בירושלים במשך מאות שנים. אוסף תכשיטים מדהים הוא כיום ללכוד את הדמיון של כולם פנימה בת מצווה. יוזמתו של מר תביסל להחיות את ימיה הנודעים של ירושלים על ידי הבאת ההריסות הקדומות של זקני הר הבית, שהוחזרו למציאות בצורה שונה.

שרשרת חמסה יהודית - רקע מרתק

בסוף שנות התשעים, חפירות בלתי חוקיות גרמו נזק חמור להר הבית. קבוצה מסננת היתה מאורגנת כדי להציל לפחות חלק מן אוצרות עתיקים שהיו טובים כמו הרוס. עוזר חשוב לניסיונות ההצלה, אבי נעשה מודע למשהו. הוא ראה שהרוחניות של יצירות עתיקות אלה מסוגלת לחבר בין חסידי העולם מכל רחבי העולם תחת המטרייה של "ירושלים הקדושה".

18K שרשרת זהב hamsa
18K שרשרת זהב hamsa

כשהחפירות הבלתי חוקיות התרחשו, נדמה היה שכל מה שהיה קדוש וחיוני ייעלם כמו אשפה. אבל, באורח פלא, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה. משהו שבזמן התרחשותו נראה מופלא עושה כל שרשרת חמסה יהודית או כל אחד תכשיטי חמסה קנה מ מוריה הוא נס קטן, חפץ ששרדו גסות והרס.

שרשרת חמסה עין הרע

לאחר שקיבל את האישורים הדרושים לשימוש באבני חפירת הר הבית, החל אבי להמציא את הרעיון שלו וכך נולד אוסף המוריה יוצא הדופן. בשום מקום אחר בעולם לא יכול אדם לראות את שרשרת העין הרעה כחסרת משמעות או ייחודית כאלו המיוצרים על ידי מוריה. עתיקות עטופות בצהוב, לבן או זהב עלה מכוסה באבנים יקרות.

כל 14k ו 18k שרשרת זהב hamsa עושה אנשים לחשוב על מה שחשוב יותר במקרה זה, יהלומים וזהב או שבר ישן עדין? על ידי הבאתם של אלמנטים רוקיים עתיקים שניצלו על ידי מתנדבי הפרוייקט ומסננים אותם בצורה ייחודית, כל אחד יכול להיות בעל קטע של ההיסטוריה המדהימה של ירושלים, חפץ חשוב ונדיר.

מחרוזת יהודית
מחרוזת יהודית

14k & 18K זהב שרשרת hamsa תכשיטים עם מורשת

כל רכיב שנאסף על הר הבית הוא חלק מהאוסף מקוטלג ומתוכנן לשמר את שלמותו הגולמית. האומנים המיומנים של מוריה מעצבים בקפידה את היהלומים והזהב באלמנט הסלע באופן ידני, כדי לבנות קביעה ויזואלית מפתיעה, שמעולם לא ניסו באוסף בלעדי של תכשיטי יודאיקה מישראל.

14K ו 18K זהב מחרוזות hamsa לבוא קדימה עם אבן מקורית מ מריה Mnt, בהתאמה יפה עם יהלומים או אבני חן ו צהוב, לבן או ורדים זהב, יצירת פריט שאין כמוהו של מורשת ורוחניות. התכשיטים היפים של יהלום המוזהב של ענקית מוריה-קולקציה של 18K, המשלבים את החזק מכל המתכות - זהב, ואת האבנים הקשות ביותר על פני הפלנטה - עם אבן ירושלמית, המציינת את רוח העיר ואת קדושתה במשך אלפי שנים.

שרשרת תליון יהלומים
שרשרת תליון יהלומים

שרשרת תליון חמסה - יהלום

מוריה הוא המקום שבו אימץ אברהם את מושג המונותיאיזם, וזרוע זרע שלוש הדתות העיקריות. כיום, חמסה של מוריה ו תכשיטי מגן דוד הוא מרתק עם חידוד שלה מסרים של רוחניות. תסתכל טוב על שרשרת המסה המרוקאית, ותשים לב כי האלמנטים רוק הם יוצאי דופן כמו כל אחד מהם מחזיק היבט עתיק. שברים אלה היו עשויים להיות מיושמים בבנייתם ​​של שלושת המקדשים, הרחובות העתיקים המרוצפים של ירושלים, אותו משטח שבו הלכו מלכינו, נביאינו ואבותינו.

מרוקאי חמסה מתנות עם נשמה

אילו רק יכלו האבנים העתיקות באותן מחרוזות של עין הרע, הן היו זוכרות את החשבונות היהודיים של שלושת אלפים השנים האחרונות. מי שחובש את התכשיטים המיוחדים האלה מזכיר את קריאתו של השריד, והוא למעשה שגריר של כרוניקה מדהימה של ירושלים. ירושלים קשורה לנפשנו, לשלטון ה '. באמצעות התכשיטים של מוריה, אתה רוכש תזכורת מתמדת של מי אנחנו ומה אנחנו מונחים על ידי.

18K שרשרת זהב hamsa
שרשרת זהב HMSA 18K - שרשרת תליון יהלומים חמסה

סדרת אוסף מוריה כוללת תכשיטי מהדורה מוגבלת וסידורים יצירתיים, המסומנים כולם בתעודת אותנטיות, המאשרת שמקור האבן מירושלים: עיר התשוקה, עיר השלום הגדולה. מעולם לפני כן לא היה זמן שבו בעבר והווה נפגשו בצורה כה אפשרית הודות לתכשיטים.

מי שקונה מחרוזת מרוקאית של חמסה מאוסף אבן מוריה עומד להיות שומר גאה של חפץ היסטורי אמיתי. הם יחשבו על העבר הממשיך באין סוף בהידור ובמהות האבן. זה לא רק שרשרת hamsa עין הרע או שרשרת המסה היהודי מרוקאי, אלא מכונת זמן המקשר בין כל מה שהיה, הוא ויהיה קם.

שרשרת תליון חמסה

שם מוצר: יד השמירה - תליון חמסה

תיאור מוצר: מחרוזת יהלום חמסה 18K Gold Gold - שרשרת חמסה זו עם אבן ירושלמית היא קמיע מזרח תיכוני עתיק עם שורשים רב-תרבותיים המסמלים את ידו של אלוהים. יהודים, נוצרים ומוסלמים מאמינים בכך כסימן מגן. זה מביא את בעליו אושר, מזל, בריאות ומזל טוב. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי.

מחיר: 3,621 $ - $ 4,248

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת המסה מרוקאית
  • שרשרת עין הרע
  • 18K שרשרת זהב hamsa
  • מחרוזת יהודית
  • שרשרת תליון יהלומים
4.8
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)