שרשרת זהב חמסה 18K

שרשרת עין הרע שרשרת חמסה יהודית 18K שרשרת זהב hamsa שרשרת המסה מרוקאית שרשרת תליון יהלומים

18k Gold Hamsa Necklace – Unique & Ancient Talisman

Generally speaking, 18k gold hamsa necklaces don’t come with extraordinary background stories. As far as תליוני זהב מודאג, ההיבטים כי הקונים עניין הם אלה של אסתטיקה וערך, וזה הגיוני. באיזו תכיפות אנחנו נתקלים במחרוזת יהודית, שלא לדבר על חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור מדהים לספר ...?

That’s why Moriah is so very different from the rest: all their diamond hamsa pendant necklaces are proud owners of unique and compelling narratives.  There’s a history behind each Moroccan hamsa necklace and Jewish hamsa necklace in this shop.

אוסף המוריה: שרשרת זהב וחסיד מרוקאי עם אבן ירושלמית

מוריה אבן ירושלמית היא אבן היסוד של המרכז הבינתחומי הרצליה, ענף יהלומים בבעלות משפחתית, שנוסד לפני יותר מ - 50 שנים ומאז הוא מספק את העולם תכשיטים שנעשו בירושלים. Moriah’s Collection embodies a one-of-a-kind enterprise in diamond jewelry. Originated in IDC – House of Diamonds – to spread the experience of wearing Jerusalem Stone items as intriguing jewelry of faith – for those who wish to have the Holy City close to them.

שרשרת עין הרע
אבן חמסה ירושלמית מחרוזת עין רעה מגן עליון בזהב מוזהב

Diamond Hamsa Pendant Necklace – The Birth Of Originality

אוסף האבן של מוריה נולד מחזון שנתפס על ידי אבי אבי טביסל, תכשיטן ישראלי מוביל, שאבותיו התגוררו בירושלים במשך מאות שנים. אוסף תכשיטים מדהים הוא כיום ללכוד את הדמיון של כולם פנימה בת מצווה. יוזמתו של מר תביסל להחיות את ימיה הנודעים של ירושלים על ידי הבאת ההריסות הקדומות של זקני הר הבית, שהוחזרו למציאות בצורה שונה.

Jewish hamsa necklace – Captivating Background

בסוף שנות התשעים, חפירות בלתי חוקיות גרמו נזק חמור להר הבית. קבוצה מסננת היתה מאורגנת כדי להציל לפחות חלק מן אוצרות עתיקים שהיו טובים כמו הרוס. עוזר חשוב לניסיונות ההצלה, אבי נעשה מודע למשהו. הוא ראה שהרוחניות של יצירות עתיקות אלה מסוגלת לחבר בין חסידי העולם מכל רחבי העולם תחת המטרייה של "ירושלים הקדושה".

18K שרשרת זהב hamsa
18K שרשרת זהב hamsa

כשהחפירות הבלתי חוקיות התרחשו, נדמה היה שכל מה שהיה קדוש וחיוני ייעלם כמו אשפה. אבל, באורח פלא, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה. משהו שבזמן התרחשותו נראה מופלא עושה כל שרשרת חמסה יהודית או כל אחד תכשיטי חמסה קנה מ מוריה הוא נס קטן, חפץ ששרדו גסות והרס.

שרשרת חמסה עין הרע

לאחר שקיבל את האישורים הדרושים לשימוש באבני חפירת הר הבית, החל אבי להמציא את הרעיון שלו וכך נולד אוסף המוריה יוצא הדופן. בשום מקום אחר בעולם לא יכול אדם לראות את שרשרת העין הרעה כחסרת משמעות או ייחודית כאלו המיוצרים על ידי מוריה. עתיקות עטופות בצהוב, לבן או זהב עלה מכוסה באבנים יקרות.

כל 14k ו 18k שרשרת זהב hamsa עושה אנשים לחשוב על מה שחשוב יותר במקרה זה, יהלומים וזהב או שבר ישן עדין? על ידי הבאתם של אלמנטים רוקיים עתיקים שניצלו על ידי מתנדבי הפרוייקט ומסננים אותם בצורה ייחודית, כל אחד יכול להיות בעל קטע של ההיסטוריה המדהימה של ירושלים, חפץ חשוב ונדיר.

מחרוזת יהודית
מחרוזת יהודית

14k & 18k gold hamsa necklace Jewelry With Legacy

Every element gathered on the Temple Mount to be a part of the Collection is cataloged, then designed to conserve its raw integrity. Moriah’s skilled artisans scrupulously design and set the diamonds and gold in the rock element manually, to construct a spellbinding visual assertion, never previously attempted in an exclusive collection of תכשיטי יודאיקה מישראל.

14k and 18k gold hamsa necklaces come to fore with an original stone from Moriah Mnt., neatly matched with diamonds or gemstones and yellow, white or rose gold, forming an unparalleled item of heritage and spirituality. Moriah Collection’s beautiful produce of deluxe-edition fine diamond 18k gold hamsa necklace interweaves the strongest of all metals – gold, and the hardest stones on the planet – diamond, with the Jerusalem Stone to indicate the City’s spirit and saintliness for thousands of years.

שרשרת תליון יהלומים
שרשרת תליון יהלומים

Diamond Hamsa Pendant Necklace – Bridge Over History

Moriah is the spot on which Abraham originally adopted the concept of Monotheism, sowing the seed of three principal faiths. At present, Moriah’s Hamsa and תכשיטי מגן דוד הוא מרתק עם חידוד שלה מסרים של רוחניות. תסתכל טוב על שרשרת המסה המרוקאית, ותשים לב כי האלמנטים רוק הם יוצאי דופן כמו כל אחד מהם מחזיק היבט עתיק. שברים אלה היו עשויים להיות מיושמים בבנייתם ​​של שלושת המקדשים, הרחובות העתיקים המרוצפים של ירושלים, אותו משטח שבו הלכו מלכינו, נביאינו ואבותינו.

מרוקאי חמסה מתנות עם נשמה

If only the antique stones in those hamsa evil eye necklaces could talk, they would be recalling Jewish accounts of the past three thousand years. One who wears this special jewelry resounds the call of the relic and is, in fact, an ambassador of Jerusalem’s incredible chronicles. Jerusalem is connected to our psyche, to the rule of G-d. Through Moriah’s jewelry, you acquire a constant reminder of who we are and what we are guided by.

18K שרשרת זהב hamsa
18k gold hamsa necklace – diamond hamsa pendant necklace

סדרת אוסף מוריה כוללת תכשיטי מהדורה מוגבלת וסידורים יצירתיים, המסומנים כולם בתעודת אותנטיות, המאשרת שמקור האבן מירושלים: עיר התשוקה, עיר השלום הגדולה. מעולם לפני כן לא היה זמן שבו בעבר והווה נפגשו בצורה כה אפשרית הודות לתכשיטים.

מי שקונה מחרוזת מרוקאית של חמסה מאוסף אבן מוריה עומד להיות שומר גאה של חפץ היסטורי אמיתי. הם יחשבו על העבר הממשיך באין סוף בהידור ובמהות האבן. זה לא רק שרשרת hamsa עין הרע או שרשרת המסה היהודי מרוקאי, אלא מכונת זמן המקשר בין כל מה שהיה, הוא ויהיה קם.

שרשרת תליון חמסה

שם מוצר: יד השמירה - תליון חמסה

תיאור מוצר: מחרוזת יהלום חמסה 18K Gold Gold - שרשרת חמסה זו עם אבן ירושלמית היא קמיע מזרח תיכוני עתיק עם שורשים רב-תרבותיים המסמלים את ידו של אלוהים. יהודים, נוצרים ומוסלמים מאמינים בכך כסימן מגן. זה מביא את בעליו אושר, מזל, בריאות ומזל טוב. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי.

מחיר: 3,621 $ - $ 4,248

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת המסה מרוקאית
  • שרשרת עין הרע
  • 18K שרשרת זהב hamsa
  • מחרוזת יהודית
  • שרשרת תליון יהלומים
4.8
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)